Manisa merkezli 7 ilde Jandarma tarafından düzenlenen "Mahzen-11" operasyonlarında 3 organize suç örgütü çökertildi.

Düzenlenen operasyonlarda 18 kişi gözaltına alındı.

Ali Yerlikaya'nın paylaşımı şöyle;

Memleket Partisi’nin genel merkezinin kapısına kilit vuruldu Memleket Partisi’nin genel merkezinin kapısına kilit vuruldu

Manisa merkezli 7 ilde Jandarma tarafından düzenlenen "Mahzen-11" operasyonlarında; Erdoğan Şener'in (Şenerler), Sadrettin Avcı'nın (Avcılar) ve Fedai Karal'ın (Karallar) elebaşılığını yaptığı 3 ayrı Organize Suç Örgütü Çökertildi Operasyonlarda elebaşlarının da içerisinde bulunduğu organize suç örgütü üyesi 18 şüpheli yakalandı.

Aziz Milletimizin Bilmesini İsterim ki; Suçta kibirlenenlere, halkımızın huzurunu kaçıranlara, organize suç örgütlerine ve çetelere göz açtırmayacağız Akhisar Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde; Manisa İl Jandarma Komutanlığınca yapılan çalışmalar sonucu; Manisa merkezli İstanbulİzmirTekirdağKocaeliAntalya ve Balıkesir'de faaliyet gösteren organize suç örgütü üyesi şüphelilerin; Suç işlemek amacıyla örgüt kurma, Kara para aklama, Nitelikli dolandırıcılık ve Tefecilik suçlarını işledikleri tespit edildi.

Operasyonlar sonucu: 7 adet ruhsatsız tabanca, 6 adet av tüfeği, 47 otomobil 2 tekne, Çok sayıda çek, senet, araç satış sözleşmesi ve tapu sözleşmesi ile Çok miktarda nakit para ve dijital materyale el konuldu.

Ayrıca 2 Milyar TL'nin suçtan elde edildiği tespit edildi. Akhisar Cumhuriyet Başsavcılığımızı ve Operasyonları gerçekleştiren Kahraman Jandarmamızı tebrik ediyorum. Allah ayağınıza taş değdirmesin. Milletimizin Duası Sizinle

Editör: Özge Solak