Beyoğlu’nda yaşanan katliam dün saat 18.30 sıralarında meydana geldi. Silah sesleri sonrası çevredekilerin ihbarı üzerine polis ekipleri olay yerine gitmiş, daireye girdiklerinde tüyler ürperten manzarayla karşılaştı.

Özgür Nayman, önce 40 yaşındaki eşi Sevilay Nayman’ı sonra çocukları 9 yaşındaki Özgür Buğra’yı, 7 yaşındaki Hezdar Alaz’ı ve 4 yaşındaki Çınar Ali’yi öldürmüştü. Daha sonra kendini vurarak intihar girişiminde bulunan Özgür Nayman ise ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.

manset-fotossss.jpg

7 SUÇ KAYDI VAR!

Dehşetin detayları ortaya çıkmaya devam ediyor. Özgür Nayman'ın emniyette 4 adet “ateşli silahlar kanununa muhalefet”, “uyuşturucu madde ticareti”, “uyuşturucu madde kullanmak” ve “kişiyi hürriyetinden yoksun kılma” suçlarından toplamda 7 suç kaydı olduğu ortaya çıktı.

Şahsın ayrıca olay öncesi sosyal medya hesabında intihar notu paylaştığı ortaya çıkmıştı.

fgfgfgggggggg.jpg

YATAK ODASINDA KOKAİN BULUNDU

Olay sonrası evde saatlerce inceleme yapan polis ekipleri, yatak odasında kokain ele geçirdi. Olayı gerçekleştiren Özgür Nayman’ın ise kokain maddesi etkisinde olduğu iddia edildi.

manset-foto.jpg

AİLELERİ ARASI HUSUMET

Özgür Nayman’ın çalışmaması ve uyuşturucu madde kullanması nedeniyle hem kendi ailesinde hem de eşinin ailesinde sorunlar yaşandığı, olay günü çiftin birbirlerini suçlayarak tartıştıkları iddia ediliyor.

Araç sahipleri dikkat! Zorunlu kış lastiği uygulaması başlıyor Araç sahipleri dikkat! Zorunlu kış lastiği uygulaması başlıyor

Nayman'ın katliamdan önce sosyal medya hesabından intihar notu bıraktığı ortaya çıktı.

fgfgfgg.jpg