AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, ilçe yönetimleri ile biraraya gelmeye devam ediyor. Son olarak Yenişehir ilçe teşkilatının ana kademe, kadın ve gençlik kolları teşkilat üyelerinin katılımı ile gerçekleşen yönetim kurulu toplantısına katılan Başkan Gürkan, Yenişehir'de Cumhur İttifakı'nın Türkiye ve Bursa'nın güçlü geleceği için yaptığı iş birliğinin güzel bir örneğini gösterdiklerini belirtti.

Yıldırım'da tünel akvaryumu 10 günde 40 bin kişi ziyaret etti Yıldırım'da tünel akvaryumu 10 günde 40 bin kişi ziyaret etti

Başkan Gürkan, uyumla çalışan, Yenişehir'e ve ilçe halkına en güzel hizmetlerin verilebilmesi için gecesini gündüzüne katan ilçe teşkilatlarına ve belediye başkanı Davut Aydın başta olmak üzere belediye yöneticilerine teşekkür ederek, "Kuruluşundan bu yana partimize her seçimde artan oylarla destek veren Yenişehirli Hemşehrilerimiz, Türkiye'nin gücüne güç katmak için biraraya gelen Cumhur İttifakımıza da sahip çıktı ve bizlere olan güvenini bir kez daha gösterdi. Bizler de bu güven ve destekten aldığımız güçle çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyor, Yenişehirimize hak ettiği hizmetleri getirmeye çalışıyoruz" dedi.

Yüz Yüze Gönül Gönüle Bursa ziyaretlerinde gerçekleştirdikleri programlar ve katılımlar için teşkilat mensuplarına teşekkür eden Başkan Gürkan, şunları söyledi:

 "Hep Birlikte Türkiye çapında örnek bir işe imza attık ve saha çalışmalarımızla atmaya devam ediyoruz. Bursa, her dönemde olduğu gibi Cumhurbaşkanımız, Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın önümüze koyduğu Türkiye Yüzyılı vizyonu ve hedefimizin lokomotifi olacaktır. Bursamız ve ülkemizin geleceği için durmadan çalışma azmi ve sevdamızla, Bursalı Hemşehrilerimizin güveniyle Türkiye'yi güçlü geleceğine taşıyan daha nice başarıları hep birlikte yaşayacağımıza olan inancımız tamdır."