AK Parti Bursa Milletvekili Ahmet Kılıç, Bursa Kent Konseyi Gençlik Meclisi ziyaretinde Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Onur Koçak ve meclis üyesi gençlerle buluştu. Değişen dünyaya ayak uydurmanın gençler sayesinde olacağını ifade eden Ahmet Kılıç, "Sizler ülkemizin geleceğisiniz.  Hayatınızın en verimli döneminde pek çok şeyden feragat ederek toplumun gelişimi için emek harcıyorsunuz. Sizlerle bir araya her gelişimizde ülkemizin aydınlık geleceğine dair umutlarımız daha da büyüyor, 'Türkiye Yüzyılı'nın inşası için verdiğimiz mücadele daha da güçleniyor" dedi.

"CUMHURBAŞKANIMIZ GENÇLERE GÜVENİYOR"

Bursa Kent Konseyi Gençlik Meclisi'nin yaptığı çalışmalarla sağladığı katkıların Bursa'ya olduğu kadar Türkiye'ye de önemli kazanımlar sağladığının önemine dikkat çeken Ahmet Kılıç, "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın gençlere yönelik olumlu yaklaşımı ortada. Bizler bu anlayışla halkımızın tamamıyla birlikte gençlerimiz için de çalıştık, çabaladık. Eğitim altyapısını güçlendirerek burslara, yurtlara, teknoloji ve spora, istihdamdan destek ve teşvik paketlerine kadar sizler için pek çok adım attık atmaya da devam edeceğiz" diyerek sözlerini tamamladı.

CHP Bursa İl Başkanı Yeşiltaş: Vali Bey AKP’nin değil devletin Valisi ol CHP Bursa İl Başkanı Yeşiltaş: Vali Bey AKP’nin değil devletin Valisi ol

Bursa Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Onur Koçak ise, Milletvekili Kılıç'a ziyaretinden dolayı teşekkür etti. Gençlerin ve öğrencilerin yaşadığı tüm sorunlarda,?gençlerin sesi konumundaki Ahmet Kılıç'ın yardım elini uzattığını ve her zaman kendilerine destek olduğunu ifade etti.