AK Parti Bursa Yıldırım Gençlik Kolları Başkanı Ülhak Eyin, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada görevinden istifa ettiğini duyurdu.

AK Parti Bursa Yıldırım Gençlik Kolları Başkanı Ülhak Eyin gece saatlerinde sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada 4 yıldır yürüttüğü görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Eyin yaptığı açıklamada, "4 Şubat 2018 gününden beri ifa etmiş olduğum AK Parti Yıldırım İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı görevimden yaptığım istişareler sonucunda göreve devam etmeme kararı almış bulunmaktayım.

Bursa'da polis dehşeti! Ölü sayısı 4'e çıktı Bursa'da polis dehşeti! Ölü sayısı 4'e çıktı

Bu görevi bana tevdi eden Önceki Dönem İl Başkanım, Önceki Dönem İl Gençlik Kolları Başkanım, Önceki Dönem Gençlik Kolları Genel Başkanım, Önceki Dönem İlçe Başkanım'a şükranlarımı sunuyorum. Yine Mevcutta İl Başkanımız, İl Gençlik Kolları Başkanımız, İlçe Başkanımız, Büyükşehir Belediye Başkanımız, İlçe Belediye Başkanımız, Milletvekillerimiz ve desteklerini her zaman yanımda hissettiğim aileme teşekkür ederim.

Bu bir bayrak yarışıdır ve asla son değildir. Partime hizmet yolunda liderimiz Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın göstediği hedef doğrultusunda 2023 2053 ve 2071 için her daim hazır olduğumu bildirmek isterim.

Ve dahi İlçe Başkanlığımızda birlikte yol yürüdüğüm gece gündüz demeden çalışan fedakar yol arkadaşlarım kıymetli yöneticilerime teşekkür ediyorum. Rabbim hepinizden razı olsun." ifadelerini kullandı.