BUDSİAD ziyaretinde konuşan AK Parti Bursa Milletvekili Ahmet Kılıç, dağ yöresi iş insanlarının iş dünyasında daha güçlü temsil edilmesi adına kurulan derneğin, Bursa adına hayırlı olmasını dileyerek, “Birçok sektördeki başarılı yatırımlarıyla şehir ve ülke ekonomisine katkı sunan dağ yöresi iş insanlarının dernek çatısı altında buluşmaları ekonomimiz adına çok önemli” dedi.

Bursa'da büyük operasyon! Bursa'da büyük operasyon!

BUDSİAD’ın önemli işlere imza atacağına inandığını da sözlerine ekleyen Ahmet Kılıç, “Dernek olmadan önce de yaptığınız çalışmaları yakından takip ediyorduk. Bundan sonrasında da memleketimize faydalı işlerinizin olacağına inanıyorum. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ülkemizin ekonomik vizyonunu daha da yukarı taşıyacağı 2024 yılında BUDSİAD da yerelde önemli katkılar sunacaktır” diyerek sözlerini tamamladı.

BUDSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Recep Öztürk ise Vekil Kılıç’a ziyareti nedeniyle teşekkür etti. Dağ ilçelerinden yetişen iş insanlarının bugün gerek Bursa’da, gerekse ülkemizin dört bir yanında tekstilden otomotive, makineden tarıma, sağlıktan gıdaya ve turizmden diğer hizmet sektörlerine kadar hemen her alanda ekonomiye önemli katma değer sağladığını belirten Öztürk, “BUDSİAD, Bursa iş dünyasında dağlı iş insanlarının daha güçlü bir şekilde temsil edilmesi amacıyla kuruldu” dedi.

Ziyaret sonrasında AK Parti Bursa Milletvekili Ahmet Kılıç, BUDSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Recep Öztürk ve dernek yöneticileri ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Editör: Harun2 Kot