Kongrede;

Raşit Gürbüz, Ali Küçüksarı, Halil Karaer, Sevda Erdoğdu, Fazıl Eryurt, Oğuz Altınok, Aylin Yılmaz ve Ali Dokuzlu ile birlikte ADD Bursa Şubesi’nin yeni yönetimine seçilen Başkan Akdoğan, derneklerinin yeni döneminde hayli aktif bir rol oynayacağını anlattı.

Akdoğan’ın ziyaret trafiğinde Kozamedya da vardı.

Genel Yayın Yönetmeni Okan Tuna’ya yaptıkları ziyarette, Bursa’nın suyundan havasına, bürokrasinden siyasetine, ulaşımından ekonomisine değin sorunları bulunduğunu anlatan Akdoğan, ADD’nin çözüm odaklı bir anlayış içerisinde Bursalılar yararına çalışmalar yürüteceklerini belirtti.

Türkiye’nin 4. büyük kenti Bursa’nın, sorunlarıyla da birlikte büyüdüğünü ifade eden Akdoğan, “Arkadaşlarımızla birlikte bir planlama yaptık, ekip üyelerimiz konularının uzmanlarından oluşuyor. Çevre kirliliğinden tutun da, yerel yönetimlerin hatalı imar uygulamalarına ve hatta buğuna değin görmezden gelinen Bursalı’nın şikayet ettiği her konuda, toplumsal sorunlarda artık Atatürkçü Düşünce Derneği olacak” dedi.

Çeşitli kurum ve kuruluşlara yönelik nezaket turlarını sürdürdüklerini anlatan Akdoğan, yakın bir zamanda bir medya buluşması aracılığıyla dernek olarak kamuoyunun da karşısına çıkacaklarını belirtti.