Bakan Akar'dan sert mesaj: Bayrağımıza ve kutsal kitabımıza yönelik saldırı barbarlık örneğidir! Bakan Akar'dan sert mesaj: Bayrağımıza ve kutsal kitabımıza yönelik saldırı barbarlık örneğidir!

Yİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Habertürk'teki Fatih Altaylı'nın Teke Tek programının konuğu oldu ve canlı yayında dikkat çeken açıklamalar yaptı.

YAYIN SIRASINDA TWEET ATTI

Yayın sırasında gazeteci Candaş Tolga Işık'ın attığı bir tweet de gündem yarattı. Akşener ve Altılı Masa arasında yaşanan krizde 'ayağa kalkma' iddiaları tartışma konusu olmuştu. Candaş Tolga Işık, Akşener'in kendisine verdiği beyanatla ilgili paylaşımlarda bulundu.

Candaş Tolga Işık ilk yaptığı açıklamada Fatih Altaylı'yı da etiketleyerek "Sn. Akşener bana verdiği beyanatın aksini söyleyip "Kemal Bey ayağa kalkmadı" demiş. Yazdıklarımı kelimesi kelimesine özel kalem md aracılığıyla bizzat kendisine tekrar WP'dan da onaylatıp paylaştım. Söylemediği bir şey yazdığım iddia ediliyorsa paylaşabilirim." dedi.

Bundan birkaç dakika sonra ise "Az önce özel kalem md Esma Hanım'la konuştum "Sn. genel başkan Teke Tek'te ikinci toplantıyı kastediyor. Sizin yazdıklarınızı kendisi de doğrulayıp yazdınız" dedi. "Düzeltmenizi rica ediyorum" dedim. "Yayında düzeltir birazdan" dedi." şeklinde bir paylaşım yaptı. Bu sırada Candaş Tolga Işık'ın paylaşımları gündem yaratırken Işık'tan bir paylaşım daha geldi.