İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşecek.

Akşener'in Kılıçdaroğlu ile görüştükten sonra aynı araçla Saadet Partisi Genel Merkezi'ne gidecekleri öne sürüldü.

ABB Başkanı Mansur Yavaş ve İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, İYİ Parti Genel Merkezi'nde Akşener ile görüşürken; iki isme yetkili cumhurbaşkanlığı yardımcılığı önerisinde bulunulduğu açıklandı. Söz konusu teklifin CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na iletileceği belirtilirken, Kılıçdaroğlu'nun da bu öneriye sıcak baktığı iddia edildi.

GENEL MERKEZDEN AYRILDI

Akşener, bir açıklama yapmadan genel merkezden ayrıldı. Akşener'in CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'yla bir görüşme yapacağı iddia edildi.

AKŞENER MİLLET İTTİFAKI'NIN TOPLANTISINA KATILACAK MI?

Söz konusu gelişmelerin ardından gözler Millet İttifakı'nın bugünkü yapacağı toplantıya çevrildi. Adayın açıklanacağı kritik toplantının saati ertelenirken son gelişmelerin arından İYİ Parti lideri Akşener'in toplantıya katılıp katılmayacağı henüz netleşmedi.

YAVAŞ VE İMAMOĞLU'NDAN SAADET PARTİSİ'NE ZİYARET

Öte yandan Millet İttifakı'nın yapacağı toplantının saati ertelenirken, Yavaş ve İmamoğlu; Saadet Partisi'ne gelerek kısa süreli bir görüşme gerçekleştirdi.

İYİ Parti, Erdoğan'ın adaylığına itiraz edecek İYİ Parti, Erdoğan'ın adaylığına itiraz edecek

MİLLET İTTİFAKI'NIN ADAYI KILIÇDAROĞLU OLACAK

Bugünkü kritik toplantı sonrası CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun aday olarak ortak mutabakatla açıklanmasına kesin gözüyle bakılıyor.