Bursa Ticaret Borsası'nda gerçekleştirilen ziyarette BALKANTÜRKSİAD Başkanı Fatih Şakir ve yönetim kurulu, göreve yeni seçilen TOBB Bursa Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Sabriye Şen'e hayırlı olsun dileklerini iletti.

Başkan adayı Şadi Özdemir: “Nilüferliler hizmetlerimizin takipçisi olsun” Başkan adayı Şadi Özdemir: “Nilüferliler hizmetlerimizin takipçisi olsun”

Ziyarette konuşan ve kadın girişimcilerin ekonomiye katkılarının önemine değinen Başkan Fatih Şakir, "BALKANTÜRKSİAD üyesi olarak Derneğimizin çeşitli kademelerde görev yapan ve halen Yönetim Kurulu Üyeliğimiz görevini sürdüren Sabriye Şen Başkanımıza görevinde başarılar diliyorum. Bursa'da kadın girişimcilerin iş gücüne katılım oranı Türkiye ortalamasının üzerinde bulunuyor. Sabriye Şen Başkanımız inanıyorum bunu daha da yukarılara çıkaracaktır" dedi.

TOBB Bursa Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Sabriye Şen ise BALKANTÜRKSİAD Yönetim Kurulu'nun ziyaretinden duyduğu memnuniyetini dile getirerek, "Türk kadınının gücüne ve becerisine yakışır bir şekilde çalışarak, üretmek ve ülkemizin kalkınma hamlesine destek olacağız. Bursa Kadın Girişimciler Kurulu olarak daha fazla üretecek ve ülkemize genç ve dinamik kadın girişimciler kazandıracağız. BALKANTÜRKSİAD'a desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim" şeklinde görüşlerini belirtti.

Kaynak: Bülten