Yenişehir Belediye Başkanı Özel, karne sevincine ortak oldu Yenişehir Belediye Başkanı Özel, karne sevincine ortak oldu

Zafer Partisi Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bayram Kazancı'nın Panayır mahallesinde yapmış olduğu saha çalışmasına Zafer Partisi Osmangazi Belediye Başkan Adayı İbrahim Tugay Ateş, Zafer Partisi Osmangazi İlçe Başkanı Turgay Şimşek, Zafer Partisi Bursa İl Gençlik Kolları Başkanı ve aynı zamanda Orhaneli Belediye Başkan Adayı Muhammed Ufukcan Kaçmaz ve çok sayıda Zafer Partisi gençlik kolları üyesi katıldı.

Panayır mahallesinde esnaf ziyaretiyle başlayan program, iftar sonrası kahvehane ziyaretleriyle devam etti. Kazancı ve Ateş vatandaşlara projelerini aktararak oy desteği istedi.

Ziyaretler esnasında bir vatandaşın "Sizi sadece sığınmacı politikanızla biliyoruz projelerinizi yeni gördük" söylemi üzerine Kazancı "İşte görüyorsunuz ki bir çok projemiz var. Vizyon sahibi adaylara ve projelere sahibiz. Bursa'nın sorunlarını biliyor projelerimizle çözüm yolunu gösteriyoruz. Zafer Partisine uygulanan basın ambargosu yüzünden bizi ekranlarda göremiyorsunuz. Genel seçimlerden hemen sonra Karadeniz bölgesinden sorumlu olduğum için 2 kere Samsun'dan başlayarak Artvin'e kadar tüm illerimizi ve ilçelerimizi gezerek projelerimi anlattım. Genel Başkanımız Bursa sana emanet dediği zaman hızlıca Bursa için çalışmalarımıza başladık. Gezilmedik mahalle, ilçe bırakmamak, her vatandaşımıza bire bir kendimizi aktarmadan durmamak için söz verdik. Bakın her masada en az 5 dakika duruyorum. Az önce kahveci arkadaş diğer adaylar gelip bir çay içmeden selam verip gidiyorlar dedi. Biz her vatandaşımıza kendimizi anlatıp, projelerimizle ikna etmek için çalışıyoruz. Bizim çok önemli projelerimizden Anadolu Kalesi projemiz var, 4 Deniz 4 Bölge projemiz var, sanayi için kentsel dönüşüm için projelerimiz var. Bakın proje tanıtım broşürümde ilk sırada 'Güç Merkezi Bursa' projesi ardından sığınmacı Projesi var. Bir de en önem verdiğim konu 'Ya Zafer Ya Ölüm' sloganıyla deprem meselesi. Bursa'da 450.000 binanın kentsel dönüşüme girmesi lazım. Eğer biz buna çare olmazsak bir savaştan daha çok kaybımız olacak. Size 5 dakikada kaç tane proje saydım 5 tane mi daha fazlası da var. Hepsini okuyun diğer adaylarla karşılaştırın ben onlardan 1 kat iyiysem onlara oy verin yok 2 kat iyiysem bana oy verin. Bir de şuna dikkat edin Zafer Partisi deyince herkesin aklına sığınmacıları gönderecekler politikaları bu geliyor peki ya diğer partilerin politikası ne, AKP denince akla ne geliyor, CHP denince ne geliyor hiçbir şey. Projesiyle gelen aday yok. Ne Alinur ne de Bozbey bizimle baş edemez. Ben onlardan daha liyakatli daha vizyon sahibi daha başarılıyım. 20 yıldır başımızda bu iktidar varsa sebebi beceriksiz muhalefettir. Oylar bölünmesin diye ağlamaktan başka projeleri yok, oylar bölünmesin diyenlere değil Vatan bölünmesin diyen vatan sevdalılarına Atatürk gibi düşünen Türk milliyetçilerine yani Zafer Partisine oy verin" dedi.

Kazancı saha çalışmasının bitişinde" Genel seçimlerde Panayır bölgesinden çok fazla oy aldım. Sandıklardan fotoğraflar attılar seçim sonu yazdılar, seçimi kazanamadınız ama bizi kazandınız diyerek bizi davet ettiler. Bugün de bize karşı teveccüh gösteren vatandaşlarımız bizi çok mutlu ettiler. Sözlerimizi aldık. Kararsız olan yüzde 25'lik bir kesim var, sandığa gideceklerini söyleyenler herkese büyük bir ders verecek böylece biz 1 Nisan'da büyük bir sürpriz yaparak seçimi kazanacağız" dedi.

Editör: Seren Ümit