Beş ilin il başkanları ve seçimlerden sorumlu yöneticilerinin katılım sağladığı toplantıda konuşan Alfatlı; 31, Mart 2024 Yerel seçimlerde tüm seçim bölgelerinde adaylarımızı hazırlıyoruz. Ciddi bir teveccüh ve talep söz konusu. Seçim takvimine uygun olarak en kısa zamanda aday adaylarımızı , birer birer açıklamaya başlayacağız.
Tüm vatandaşlarımızı için sorunların çözümü için “BİZ VARIZ” diyoruz.İllerden sorumlu tüm İl başkanlarımızın ve seçim işlerinden sorumlu yöneticilerin toplantımıza katılımı ve Genel merkezimiz, MKYK üyelerimiz , İl ve İlçe başkanlarımız, Kadın kollarımız ve Alperen Ocaklarımızın bu heyecanı bizleri de oldukça memnun etmiştir. Dedi.