Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Alfaltlı; "Siyonist İşgalci israil bir devlet değildir,devlet olma vasfını yitirmiştir. Filistin'in gerçek sahiplerini, kadın, erkek, yaşlı, genç ve çocuk demeden masumları katleden bir cinayet şebekesidir. Yıllarca katliamlar yapan, kalleş, zalim bir terör örgütüdür. Bu katil örgüte arka çıkanlar da bu katliamların sorumlularıdır. Birgün mutlaka yaptıkları katliamların hesabını vereceklerdir" dedi.

Minteks 30. yılını yeniliklerle kutluyor Minteks 30. yılını yeniliklerle kutluyor

Alfatlı "Gazze'de, hiç kimsenin, hiçbir şekilde kabul edemeyeceği bir insanlık dramı yaşanıyor. Tüm dünyanın gözü önünde,canlı yayınlar ile, sivilleri hedef alan bir katliam, soykırım, etnik temizlik gerçekleştiriliyor. Bugün dünyanın gözü önünde gerçekleştirilen cinayetlerin, "insanlık suçu" dışında herhangi bir kalıba sığdırılması mümkün değildir. Filistinli kardeşlerimizin yanındayız. Uluslararası güvenlik örgütlerinin duyarsızlığını; açıkça telaffuz etmeseler de Gazze'de Müslümanların yok edilmesini bir çözüm olarak gören ve gelişmeleri bu istikamete sürüklemeye çalışan İsrail yanlısı ülkeleri; alacakları tüm kararları ABD'ye teyit ettirme mecburiyeti duyan Arap ülkelerini, şiddetle ve  nefretle kınıyorum.

Bu tepkiyi gösteren gençlerimize teşekkür ediyorum. Zalimin karşısında, mazlumun yanında duran tüm iyi ve güzel insanlara şahsım ve camiam   adına şükranlarımı arz ediyorum. dedi

Editör: Seren Ümit