Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, Bursa iş dünyasının desteği, kentteki güçlü sinerji ve ortak akılla yaklaşık 10 yılda kent ve ülke ekonomisi tarihine birçok makro projeyi kazandırdıklarını belirterek, “Güçlü bir vizyon, güçlü bir strateji, güçlü bir ekonomi ve güçlü bir nesil hedefiyle projeler geliştirdik. Biliyoruz ki ne yapsak Bursa’mız için az. Ne yaptıysak Bursa’ya değer. Yeni dönemde de sadece Bursa’nın değil, Türkiye’nin başarı hikayesini hep birlikte yazacağız” dedi.

Bursa Yıldırım'da sağlıklı yaşama adım adım Bursa Yıldırım'da sağlıklı yaşama adım adım

BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, 2013 yılından bu yana Bursa iş dünyasının çatı kuruluşu BTSO’da hayata geçirdikleri projeleri ve yeni döneme ilişkin hedeflerini iş dünyasının yoğun katılım sağladığı toplantıda paylaştı. Programa BTSO Meclis ve Meslek Komitesi ile Yüksek İstişare Kurulu üyelerinin yanı sıra iş dünyası kuruluşlarının temsilcileri, OSB başkanları ve SİAD’ların yöneticilerinin yer aldığı bin aşkın iş adamı katıldı.

Programda son 10 yılda yaptığı çalışmalar ve gelecek hedeflerine ilişkin detaylı bir sunum yapan BTSO Yönetim Kurulu Başkanı Burkay, "İnsanoğlunun sınırlarını belirleyen hayalleridir. Önce hayal eder, sonra o hayalin peşinden koşarsınız. 25 Mart 2013 tarihinde yine bu salonda bir araya geldiğimiz toplantıda Bursa’mız için kurduğumuz hayalleri paylaşmıştım. İnsanların olduğu gibi kentlerin de hayatında dönüm noktaları vardır. Ne zaman kiminle, hangi adımları attığımız geleceğimizi belirler. Şükürler olsun ki eşine az rastlanır bir ortak akıl ve iradeyle yaklaşık 10 yılda kent ve ülke ekonomisinin tarihine birçok makro projeyi hayata geçirdik. Neyi başardıysak iş dünyamızın desteğiyle başardık. Biliyoruz ki ne yapsak Bursa’mız için az. Ne yaptıysak Bursa’ya değer” diye konuştu.