Meteoroloji Bursa için 24 Ekim 2022 Pazartesi günü hava tahmin raporunu yayınladı. Haftanın ilk gününde şehir genelinde bol güneşli bir gün yaşanırken termometreler en yüksek 23 dereceyi ölçecek. Öte yandan cuma gününe kadar yağış beklenmezken hava sıcaklığı 23-24 derece bandında seyredecek. İşte Bursa için 5 günlük hava durumu detayları…

Meteoroloji tarafından Bursa için 5 günlük hava tahmin raporu yayınlanırken hava sıcaklığı 20 derecenin üzerinde olacak. Cuma günü için uyarı var. İşte detaylar…

Haftanın ilk gününe 9 derecelik sıcaklıkla başlayan Bursa genelinde sabah saatlerinde az bulutlu ve güneşli bir gökyüzü şehre hakim oldu.

Öğle saatlerine doğru 15 derece seviyelerine kadar yükselen termometreler ile birlikte bol güneşli gökyüzü de şehir genelinde etkili olmaya başlıyor.

Öğle saatlerinde de bol güneş yüzünü gösterirken Bursa genelinde hava sıcaklığı 20 derece bandında seyrine devam ediyor.

Öğle saatleri sonrası Bursa genelinde termometreler 23 derece seviyelerine kadar tırmanırken bol güneşli gökyüzü şehir genelinde hakim olmayı sürdürüyor.

Akşam saatlerinde termometreler 20 dereceyi gösterirken bol güneşli gökyüzünün ardından gün batımı yaşanıyor. Akşam saatleri sonrası hava sıcaklığı 16 derece seviyelerine gerilerken gece saatlerine doğru ise termometreler 14 derecelere kadar düşüyor.

CUMA GÜNÜNE KADAR YAĞIŞ TAHMİNİ YOK

Meteorolojinin 5 günlük hava tahmin raporlarına göre Bursa’da hafta boyu termometreler 20 derecenin üzerindeki seyrini sürdürürken cuma günü için ise yağış beklentisi oluştu. 

Yarın (SALI) yapılan tahminlere göre, Bursa genelinde sabah saatlerinden itibaren sisli bir havayla güne başlayan Bursa’da sıcaklık en düşük 10 derece olarak ölçülüyor. Gün içerisinde bulutlu ve güneşli gökyüzü ile birlikte termometreler en yüksek 24 dereceyi gösterecek.

Yeni haftanın üçüncü iş gününde (ÇARŞAMBA) sabah saatlerinde termometreler 10 dereceyi gösteriyor. Gün içerisinde bulutlu ve güneşli gökyüzü ile birlikte hava sıcaklığı en yüksek 24 derece olarak ölçülüyor.

Yeni haftanın dördüncü iş gününde (PERŞEMBE) sabah saatlerinde termometreler 11 dereceyi ölçerken, gün içerisinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzü ile birlikte termometreler en yüksek 22 dereceyi gösterecek.

Zeki Müren Bursa'da şarkılarla anıldı Zeki Müren Bursa'da şarkılarla anıldı

Haftanın son iş gününde (CUMA) sabah saatlerinde termometreler 9 derece seviyelerinde ölçülürken, gün içerisinde yer yer görülmesi beklenen sağanak yağış ile birlikte termometreler en yüksek 20 derece seviyesiyle kadar yükselecek.