Meteoroloji Bursa için 21 Ekim 2022 Cuma günü hava tahmin raporunu yayınladı. Şehir genelinde sağanak yapış etkisini kaybederken parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzü ile birlikte termometreler 20 derece seviyeler altında seyrediyor. Öte yandan güneş yüzünü daha dazla gösterirken hava sıcaklığı 20 derece ve üzerine çıkacak. hafta sonu İşte Bursa için 5 günlük hava durumu detayları…

Bursa’yı terk eden sağanak yağış geçişlerinin ardından Meteoroloji’den hafta sonuyla birlikte yeni hava tahmin raporu yayınlandı. İşte detaylar…

Haftanın son iş gününe 8 derecelik sıcaklıkla başlayan Bursa genelinde çok bulutlu gökyüzü ile birlikte bölgesel olmak üzere sisli bir sabah yaşandı.

Öğle saatlerine doğru da 11 derece seviyelerinde seyreden termometreler ile birlikte parçalı bulutlu ve yer yer sisli havanın yanı sıra güneş de yüzünü şehir genelinde gösteriyor.

Öğle saatlerinde de parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzü ile birlikte Bursa genelinde hava sıcaklığı 16 derece bandında seyrini sürdürüyor.

Öğle saatleri sonrası Bursa genelinde termometreler en yüksek 17 derece seviyelerine kadar yükselirken parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzü şehir genelinde etkili oluyor.

Akşam saatlerinde termometreler 16 dereceyi gösterirken parçalı bulutlu ve güneşli bir gökyüzü ile gün batımı yaşanıyor. Akşam saatleri sonrası hava sıcaklığı 12 derece seviyelerine gerilerken gece saatlerine doğru ise termometreler 9 derecelere kadar düşüyor.

HAFTA SONU BİRKAÇ DERECELİK YÜKSELİŞ VAR

Meteorolojinin 5 günlük hava tahmin raporlarına göre Bursa’da hava sıcaklığı bugün itibariyle birkaç derecelik yükselişlerle hafta sonunda 24 dereceye kadar tırmanıyor.

Yarın (CUMARTESİ) yapılan tahminlere göre, Bursa genelinde sabah saatlerinden itibaren az bulutlu gökyüzü ile birlikte sıcaklık en düşük 7 derece olarak ölçülüyor. Gün içerisinde ise az bulutlu ve güneşli gökyüzü ile birlikte termometreler en yüksek 20 dereceyi gösterecek.

Hafta sonunun son gününde (PAZAR) sabah saatlerinde termometreler 12 dereceyi gösteriyor. Gün içerisinde az bulutlu ve güneşli gökyüzü ile birlikte hava sıcaklığı en yüksek 24 derece olarak ölçülüyor.

Bursa'nın zirvesinde kar sevinci! Bursa'nın zirvesinde kar sevinci!

Yeni haftanın ilk gününde (PAZARTESİ) sabah saatlerinde termometreler 13 dereceyi ölçerken, gün içerisinde etkili olan parçalı bulutlu ve güneşli ile birlikte termometreler en yüksek 22 dereceyi gösterecek.

Yeni haftanın ikinci gününde ise (SALI) sabah saatlerinde termometreler 12 derece seviyelerinde ölçülürken, gün içerisinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzü ile birlikte termometreler en yüksek 21 dereceyi ölçecek.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (21 EKİM 2022)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ