Bursa’da hava durumu nasıl? Meteoroloji Bursa için 24 Mart 2023 Cuma günü hava tahmin raporunu yayınladı. Buna göre şehir genelinde gün içerisinde az bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte en yüksek sıcaklık 15 derece olarak ölçülürken hafta sonu ise termometrelerdeki yükseliş sürecek. Cumartesi ve pazar günü Bursa genelinde parçalı bulutlu be güneşli gökyüzü etkili olacak. Bursa için 5 günlük hava durumu detayları…

Haftanın son iş gününe 6 derecelik bir sıcaklıkla başlayan Bursa genelinde sabah saatlerinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte gün doğumu yaşandı.

Öğle saatlerine doğru da çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 7 derece seviyelerinde seyrediyor.

Öğle saatlerinde ise az bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte Bursa genelinde hava sıcaklığı 12 derece seviyelerinde.

Öğle saatleri sonrası termometreler 15 derece seviyelerinde ölçülen hava sıcaklığının yanı sıra şehir genelinde az bulutlu ve güneşli gökyüzü etkili olmayı sürdürüyor.

Akşam saatlerine doğru da termometreler 14 derece olarak ölçülürken parçalı bulutlu gökyüzüyle birlikte gün batımı yaşanıyor. Akşam saatlerinde ise çok bulutlu gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı 9 derece seviyelerine geriliyor. Gece saatlerinde ise termometreler 7 derece seviyelerinde ölçülecek.

YAĞIŞ ETKİSİNİ KAYBETTİ

Meteorolojinin 5 günlük hava tahmin raporlarına göre Bursa genelinde yer yer etkili olan yağış geçişleri sonrası termometreler yarından itibaren yükselişe geçerken pazar gününe kadar sağanak şehir terk ediyor.

Yarın (CUMARTESİ) yapılan tahminlere göre, Bursa genelinde sabah saatlerinde termometreler en düşük 6 dereceyi gösterecek. Gün içerisinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı en yüksek 19 derece olarak ölçülecek.

Hafta sonunun son gününde (PAZAR) sabah saatlerinde termometreler en düşük sıcaklık 9 dereceyi gösterecek. Gün içerisinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler en yüksek 17 dereceyi gösterecek.

Yeni haftanın ilk iş gününde (PAZARTESİ) sabah saatlerinde hava sıcaklığı 8 derece seviyelerinde seyrederken gün içerisinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler ise 23 dereceye kadar tırmanacak.

Yeni haftanın ikinci iş günü ise (SALI) sabah saatlerinde termometreler 12 derece olarak ölçülürken gün içerisinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte yer yer yağış geçişleri de görülebilir. Öte yandan termometreler ise gün boyu en yüksek 15 derece seviyelerine kadar tırmanacak.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (24 MART 2023)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ