Meteoroloji’nin Bursa için hazırladığı 5 günlük yeni tahmin raporuna göre Bursa için lodos uyarısı gelirken, sağanak yağışın etkili olacağı günler de belli oldu. İşte detaylar…

Hafta sonunun ilk gününe 11 derecelik bir sıcaklıkla başlayan Bursa genelinde sabah saatlerinde lodos ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte gün doğumu yaşandı.

Öğle saatlerine doğru da lodos etkisini gösterirken, çok bulutlu gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı 16 derece seviyelerinde seyrediyor.

Öğle saatlerinde şehir genelinde kuvvetli lodos ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı 23 derece seviyelerinde ölçülüyor. 

Öğle saatleri sonrası 25 derece seviyelerinde ölçülen termometrelerin yanı sıra çok bulutlu gökyüzüyle birlikte gökgürültülü sağanak yağış yüzünü göstermeye başlıyor.

Akşam saatlerine doğru termometreler 24 derece olarak ölçülürken gökgürültülü sağanak yağış geçişleri ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte gün batımı yaşanıyor. Akşam saatlerinde de yağış geçişleri sürerken çok bulutlu gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı 22 derece seviyelerinde ölçülüyor. Gece saatlerinde de gökgürültülü yağış devam ederken, çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 20 derece seviyelerinde.

YAĞIŞ DEVAM EDİYOR

Meteoroloji’nin 5 günlük hava tahmin raporuna göre Bursa’da hafta sonu kuvvetli lodosla birlikte gökgürültülü sağanak yağış geçişleri etkili olurken, yeni hafta için de uyarılar geldi.

MMO Bursa'da meslekte 10. onur yılı etkinliği gerçekleştirildi MMO Bursa'da meslekte 10. onur yılı etkinliği gerçekleştirildi

Hafta sonunun son gününde (YARIN) sabah saatlerinde hava sıcaklığı 11 derece seviyelerinde seyrediyor. Gün içerisinde sağanak yağış geçişleri ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte 22 derece seviyelerine kadar tırmanıyor.

Yeni haftanın ilk iş gününde ise (PAZARTESİ) sabah saatlerinde 9 derece olarak ölçülürken gün içerisinde termometreler yağış geçişleri ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte 18 derece seviyelerinde ölçülecek.

Yeni haftanın ikinci iş gününde (SALI) sabah saatlerinde 10 derece olarak ölçülürken parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte termometreler en yüksek 20 dereceyi gösterecek.

Yeni haftanın üçüncü iş gününde ise (ÇARŞAMBA) sabah saatlerinde sıcaklığı 12 derece seviyelerinde seyrediyor. Gün içerisinde sağanak yağış yer yer yüzünü gösterirken, çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 19 derece seviyelerinde ölçülüyor.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (11 KASIM 2023)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ