Meteoroloji, Bursa için 5 günlük yeni hava tahmin raporunu yayınlarken hava sıcaklığı, yağış ve hafta sonu ile ilgili uyarılarda bulundu. İşte detaylar…

Haftanın son iş gününe 9 derecelik bir sıcaklıkla başlayan Bursa genelinde sabah saatlerinde çok bulutlu gökyüzü ve yer yer yağış geçişleriyle birlikte gün doğumu yaşandı.

Öğle saatlerine doğru yağış geçişleri yer yer etkili olmaya devam ederken, çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 10 derece seviyelerinde seyrediyor.

Öğle saatlerinde sağanak yağış geçişi ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte Bursa genelinde hava sıcaklığı 12 derece seviyelerinde.

İYİ Partili Türkoğlu önseçim çalışmalarına hızlı başladı İYİ Partili Türkoğlu önseçim çalışmalarına hızlı başladı

Öğle saatleri sonrası termometreler 9 derece seviyelerinde ölçülen hava sıcaklığının yanı sıra şehir genelinde yer yer yağış geçişleriyle birlikte çok bulutlu gökyüzü hakim oluyor.

Akşam saatlerine doğru da termometreler 9 derece olarak ölçülürken yağış geçişleri ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte gün batımı yaşanıyor. Akşam saatlerinde de yağış devam ederken hava sıcaklığı 9 derece seviyelerine geriliyor. Gece saatlerinde de yağışlı havayla birlikte termometreler 8 derece seviyelerinde ölçülecek.

YAĞIŞ PAZAR GÜNÜ ETKİSİNİ KAYBEDİYOR

Meteorolojinin 5 günlük hava tahmin raporlarına göre Bursa genelinde etkili olan sağanak yağış geçişleri hafta sonunda devam ederken pazar günü itibariyle yağışlar etkisini kaybetmeye başlıyor.

Yarın (CUMARTESİ) yapılan tahminlere göre, Bursa genelinde sabah saatlerinde termometreler en düşük 8 dereceyi gösterecek. Gün içerisinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte sağanak yağış geçişleri görülürken hava sıcaklığı en yüksek 10 derece olarak ölçülecek.

Hafta sonunun son günü (PAZAR) sabah saatlerinde termometreler 9 derece olarak ölçülürken gün içerisinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte yer yer yağış geçişleri etkili olacak. Termometreler ise en yüksek 12 dereceyi gösterecek.

Yeni haftanın ilk iş günüde ise (PAZARTESİ) sabah saatlerinde termometreler en düşük sıcaklık 8 dereceyi gösterecek. Gün içerisinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler en yüksek 16 dereceyi gösterecek.

Haftanın ikinci iş gününde (SALI) sabah saatlerinde hava sıcaklığı 7 derece seviyelerinde seyrederken gün içerisinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte termometreler ise 17 dereceye kadar tırmanacak.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (17 MART 2023)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ