Meteoroloji Bursa için 12 Aralık 2022 Pazartesi günü hava tahmin raporunu yayınladı. Şehir genelinde gün boyu çok bulutlu bir gökyüzü hakim olurken öğle saatleri sonrası çok hafif bir yağış geçişi de görülebilir. Termometreler ise en yüksek 20 dereceyi ölçerken yarın yağışla birlikte hava sıcaklığı 3 gün gün boyunca düşüşte olacak. İşte Bursa için 5 günlük hava durumu detayları…

Meteoroloji’den Bursa için yeni haftanın hava tahmin raporu yayınlanırken sağanak yağış ve sıcaklık düşüşü uyarısı geldi. İşte detaylar…

İmamoğlu'ndan Bursa'da dikkat çeken sözler: Günün sonunda, mayıs ayında... İmamoğlu'ndan Bursa'da dikkat çeken sözler: Günün sonunda, mayıs ayında...

Yeni haftanın ilk iş gününe 16 derecelik sıcaklıkla başlayan Bursa genelinde sabah saatlerinde çok bulutlu bir gökyüzü hakim oldu.

Öğle saatlerine doğru da termometreler 16 derece seviyelerinde seyrederken çok bulutlu gökyüzü şehre hakim olmayı sürdürüyor.

Öğle saatlerinde Bursa genelinde çok bulutlu gökyüzü şehir genelinde etkili olurken termometreler 17 derece seviyelerinde seyrediyor.

Öğle saatleri sonrası Bursa genelinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte yer yer çok hafif sağanak yağış yüzünü gösterse de hava sıcaklığı 20 derece olarak ölçülüyor.

Akşam saatlerine doğru ise termometreler 16 derece olarak ölçülürken çok bulutlu gökyüzüyle birlikte gün batımı yaşanıyor. Akşam saatlerinde hava sıcaklığı 12 derece seviyelerine geriliyor. Gece saatlerinde de çok bulutlu etkili olmaya devam ederken termometreler en düşük 12 dereceyi gösteriyor.

YARIN YAĞIŞ VE SOĞUK HAVA GELİYOR

Meteorolojinin 5 günlük hava tahmin raporlarına göre Bursa genelinde yarın sağanak yağış etkili olurken haftanın son gününe kadar sıcaklıklarda önemli düşüşler görülecek.

Yarın (SALI) yapılan tahminlere göre, Bursa genelinde sabah saatlerinde sıcaklık 10 derece olarak ölçülürken, gün içerisinde şehir genelinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte yer yer etkili olan sağanak yağış sonrası termometreler en yüksek 15 derece olarak ölçülecek.

Yeni haftanın ilk üçüncü gününde (ÇARŞAMBA) şehir genelinde sıcaklıklarda büyük düşüş yaşanırken sabah saatlerinde termometreler en düşük 8 derece seviyelerinde ölçülüyor. Gün içerisinde ise çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 11 derece seviyelerinde.

Yeni haftanın dördüncü gününde ise (PERŞEMBE) sabah saatlerinde termometreler 7 dereceyi gösteriyor. Gün içerisinde hafif yağış geçişleriyle birlikte çok bulutlu gökyüzü şehre hakim oluyor. Hava sıcaklığı ise 13 derece bandında seyrediyor.

Yeni haftanın son iş gününde (CUMA) yağış geçişleri şehir genelinde yer yer yüzünü gösterirken sabah saatlerinde hava sıcaklığı 13 derece olarak ölçülüyor. Gün içerisinde de bölgesel yağış geçişleri ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler en yüksek 20 derece seviyelerinde olacak.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (12 ARALIK 2022)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ