MeteorolojiBursa için 5 günlük yeni hava tahmin raporunu yayınlarken hava sıcaklığıyağış ve hafta sonu ile ilgili uyarılarda bulundu. İşte detaylar…

Haftanın üçüncü iş gününe 5 derecelik bir sıcaklıkla başlayan Bursa genelinde sabah saatlerinde parçalı bulutlu gökyüzüyle birlikte gün doğumu yaşandı.

Öğle saatlerine doğru parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte termometreler 9 derece seviyelerinde seyrediyor.

Öğle saatlerinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte Bursa genelinde hava sıcaklığı 14 derece seviyelerinde.

Öğle saatleri sonrası termometreler 19 derece seviyelerine kadar yükselirken şehir genelinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzü hakim oluyor.

Akşam saatlerine doğru da termometreler 16 derece olarak ölçülürken parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte gün batımı yaşanıyor. Akşam saatlerinde de hava sıcaklığı 14 derece seviyelerine gerilerken, gece saatlerinde termometreler 12 derece seviyelerinde ölçülecek.

SICAKLIK DÜŞÜYOR, YAĞIŞ BEKLENİYOR

Meteorolojinin 5 günlük hava tahmin raporlarına göre Bursa genelinde yarından itibaren yağış geçişleriyle birlikte hava sıcaklığında düşüşler yaşanacak.

Yarın (PERŞEMBE) yapılan tahminlere göre, Bursa genelinde sabah saatlerinde termometreler en düşük 10 dereceyi gösterecek. Gün içerisinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte yer yer yağış geçişleri görülecek ve hava sıcaklığı en yüksek 18 derece olarak ölçülecek.

Yeni haftanın son iş günüde ise (CUMA) sabah saatlerinde termometreler en düşük sıcaklık 10 dereceyi gösterecek. Gün içerisinde çok bulutlu gökyüzü ve yağış geçişleriyle birlikte  termometreler en yüksek 13 dereceyi gösterecek.

Hafta sonunun ilk gününde (CUMARTESİ) sabah saatlerinde hava sıcaklığı 10 derece seviyelerinde seyrederken gün içerisinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte yer yer sağanak yağış geçişleri görülürken termometreler en yüksek 13 ölçecek.

Hafta sonunun son günü (PAZAR) sabah saatlerinde termometreler 10 derece olarak ölçülürken gün içerisinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte yer yer yağış geçişleri etkili olacak. Termometreler ise en yüksek 13 dereceyi gösterecek.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (15 MART 2023)

Bursa Yıldırım'ın uyumayan kütüphanelerinden 517 bin kişiye hizmet Bursa Yıldırım'ın uyumayan kütüphanelerinden 517 bin kişiye hizmet

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ