Meteoroloji tarafından Bursa için hazırlanan hafta sonu havaraporunda sıcaklıklarla ilgili uyarılar gelirken yeni hafta içim de tahmin geldi. İşte detaylar…

Hafta sonunun ilk gününe 15 derecelik bir sıcaklıkla başlayan Bursa genelinde sabah saatlerinde az bulutlu bir gökyüzüyle birlikte gün doğumu yaşandı.

Öğle saatlerine doğru az bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı ise 21 derece seviyelerinde.

Öğle saatlerinde az bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı 26 derece seviyelerinde ölçülüyor. 

Bursa'da korkunç olay! Demir direklerin altında kaldı... Bursa'da korkunç olay! Demir direklerin altında kaldı...

Öğle saatleri sonrası 30 derece seviyelerinde ölçülen termometrelerin yanı sıra az bulutlu ve güneşli gökyüzü şehir genelinde yüzünü gösteriyor.

Akşam saatlerine doğru termometreler 28 derece olarak ölçülürken az bulutlu gökyüzüyle birlikte gün batımı yaşanıyor. Akşam saatlerinde de az bulutlu gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı 22 derece seviyelerinde ölçülüyor. Gece saatlerinde de termometreler 21 derece seviyelerinde.

SICAKLIKLAR AYNI SEVİYELERDE

Meteoroloji tarafından 5 günlük hava tahmin raporuna göre Bursa genelinde hava sıcaklığı hafta sonunda da yeni haftada da 30 derece seviyelerinde seyrediyor.

Hafta sonunun son gününde (YARIN) sabah saatlerinde hava sıcaklığı 14 derece seviyelerinde seyrediyor. Gün içerisinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte termometreler 30 derece seviyelerine kadar tırmanıyor.

Yeni haftanın ilk gününde (PAZARTESİ) sabah saatlerinde 14 derece olarak ölçülürken gün içerisinde az bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte termometreler en yüksek 28 dereceyi gösterecek.

Yeni haftanın ikinci iş gününde ise (SALI) sabah saatlerinde 13 derece olarak ölçülürken gün içerisinde az bulutlu ve güneşli bir gökyüzüyle birlikte sıcaklık en yüksek 28 derece olacak.

Haftanın üçüncü iş gününde (ÇARŞAMBA) sabah saatlerinde hava sıcaklığı 14 derece seviyelerinde seyrediyor. Gün içerisinde az bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte termometreler ise 28 derece seviyelerinde ölçülüyor.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (16 EYLÜL 2023)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ