Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından Bursa için yapılan tahmine göre:

Haftanın üçüncü gününde Bursa güne parçalı bulutlu hava ile 24 derecelik bir sıcaklık ile güne başladı.

Öğle saatlerine doğru sıcak hava yükselişe geçerek termometreler 27 dereceye kadar ulaşırken parçalı bulutlu ve güneşli bir hava Bursalılara merhaba diyor.

Öğle saatlerinde sıcaklık 31 dereceye kadar yükselirken gök gürültülü sağanak yağışta Bursa genelinde etkili oluyor.

Öte yandan sıcak hava öğle saatleri sonrası düşüşe geçerken gök gürültülü sağanak yağış geçişleri etkisini sürdürmeye devam ediyor.

Akşam saatlerinde ise rüzgarlı bir hava etkisini gösterirken termometrelerde oklar aşağı yönde hareket ediyor ve sıcaklıklar 25 derecelere kadar düşüyor.

Gece saatlerinde sıcaklık 23 dereceye kadar düşerken parçalı bulutlu bir hava ile Bursa'da gün sona eriyor.

YENİ UYARI YAPILDI

Diğer yandan Meteoroloji'nin Bursa için 5 günlük hava tahmin raporuda belli oldu. 

Rapora göre Bugün (ÇARŞAMBA) şehir genelinde parçalı bulutlu ve gök gürültülü sağanak yağışlı bir hava olurken akşam saatlerinde ise rüzgarın etkili olması bekleniyor. Öte yandan perşembeden itibaren Bursa genelinde gök gürültülü sağanak yağış yerini parçalı bulutlu güneşli bir havaya bırakıyor.

PERŞEMBE gününde hava sıcaklığı gün içinde 31 dereceye kadar yükselirken şehir genelinde gök gürültülü sağanak yağış etkili oluyor. Akşam saatlerinde ise sıcaklık etkisini kaybediyor ve 20 derecelere kadar düşüyor.

CUMA günü dereceler 30 dereceyi gösterirken parçalı bulutlu ve güneşli sıcak bir hava etkisini gösteriyor. Akşam saatlerinde ise sıcaklıklar 20 dereceye kadar düşüyor.

CUMARTESİ gününde ise sıcaklıklar termometrede 29 dereceyi gösterirken şehir genelinde Bursalıları parçalı bulutlu ve sıcak bir gün beklemekte.

PAZAR gününe ise sehir genelinde parçalı bulutlu ve güneşli hava etkisini sürdürürken sıcaklıklar gün içinde 30 dereceye kadar yükselecek. Akşam saatlerinde ise sıcak hava etkisini kayberek 17 dereceye kadar düşüş yaşanacak.

Bursa'da eşine yardım ederek başladığı meslekte 32. yılı Bursa'da eşine yardım ederek başladığı meslekte 32. yılı

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (6 EYLÜL 2023)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİN