Dijital Dönüşümüne imza atan ŞAHTERM, SAP detaylı toplantısını tüm yöneticilerin ve çalışanların katılımı ile birlikte Europark Hotel'de kutladı.

Şahterm A.Ş. kurumsal iletişim sistemini değiştirerek, SAP S/4HANA'ya BTC Bilişim (Alman ortaklı) firması ile geçtiğini duyurdu.

Bursa Gastronomi Festivali'nin tadı damaklarda kaldı Bursa Gastronomi Festivali'nin tadı damaklarda kaldı

Dijital Dönüşümüne imza atan ŞAHTERM, SAP detaylı toplantısını tüm yöneticilerin ve çalışanların katılımı ile birlikte Europark Hotel'de kutladı.

Üst düzey yöneticilerin katıldığı toplantının, açılış konuşmasını yapan Şahterm Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Şahin, bu tür yenilenme süreçleri ve dijital dönüşüm alanlarındaki yatırımları ile birlikte daha başarılı çalışmalara imza atacaklarını dile getirdi.

Ardından soru cevap şeklinde devam eden toplantı da, BTC Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Tükel'de konuşmasında verecekleri hizmetlerin detaylarını paylaştı.

Resmi konuşmalarının ardından programa özel hazırlanan pastayı Şahterm Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Şahin ve BTC Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Tükel ekipleriyle beraber alkışlar eşliğinde kestiler.

Ardından verimli bir toplantı olduğunun altını çizen tüm konuklar günün anısına bir de toplu poz verdiler.