AK Parti Yıldırım İlçe Teşkilatı, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen 'Şahlanışın Sembolü 2023 - Bu Hikayenin Kahramanı" programında anlamlı bir gösterime imza atarak, Yıldırım'da AK Parti'nin kuruluşundan bu yana her kademeden hizmet veren ve Hakk'a kavuşan AK Parti sevdalılarını andı.

AK Parti Yıldırım İlçe Teşkilatı, önceki dönemlerde görev alan vefat etmiş teşkilat mensuplarını unutmadı. Vefat eden tüm teşkilat mensuplarının adının geçtiği ve AK Kadrolarda görev alan beş ismin canlandırıldığı filmde 2023'ün önemine vurgu yapılırken izleyenler duygu dolu anlar yaşadı.

TÜSİAD'dan, asgari ücretle ilgili sürpriz çıkış! TÜSİAD'dan, asgari ücretle ilgili sürpriz çıkış!

AK Parti'nin Yıldırım İlçesi'ndeki kuruluşundan bu yana serüveninin adeta bir belgesi niteliğindeki yapım ile ilgili açıklamalarda bulunan AK Parti Yıldırım İlçe Başkanı Ali Erbay, bir vefa hareketi olarak aktif görev alsın ya da almasın tüm teşkilat mensupları ile aile şeklinde hareket eden bir siyasi davanın neferleri olmaktan gurur duyduklarını söyledi. Ali Erbay, Yıldırım İlçe Teşkilatı olarak partilerinin vefa anlayışının güzel bir örneğini daha sergilemeye çalıştıklarını belirterek, "Yıldırım ilçemizin çeşitli yerlerinde çekimler yaptık. Kalplere dokunan ve bizleri geçmişe götüren aynı zamanda 2023 hedeflerimiz için güzel mesajlar içeren bir film oldu. Emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bu vesileyle ahirete irtihal eden tüm dava arkadaşlarımızı rahmetle anıyorum. Rabbim mekanlarını cennet eylesin" dedi.