Meteoroloji Bursa için 21 Eylül 2022 Çarşamba günü hava tahmin raporunu yayınladı. Şehir genelinde sabah saatlerinde düşük sıcaklık etkili olurken gün içerisinde ise termometreler 24 dereceye kadar tırmanıyor. Öte yandan yarından itibaren ise kuvvetli yağış geçişleri Bursa’da yüzünü gösterecek. İşte Bursa için 5 günlük hava durumu detayları…

Termometrelerin düşüşte olduğu Bursa için meteoroloji yeni raporunu yayınlarken, yarın için de flaş uyarılarda bulundu. İşte detaylar…

Haftanın üçüncü iş gününe sabah 10 derecelik sıcaklıkla başlayan Bursa genelinde az bulutlu ve güneşli gökyüzü şehre hakim oldu.

Öğle saatlerine doğru sıcaklık 16 dereceye yükselirken az bulutlu ve güneşli gökyüzü yüzünü göstermeyi sürdürüyor.

Öğle saatlerinde de az bulutlu ve güneşli gökyüzü ile birlikte termometreler ancak 22 derece seviyelerine kadar tırmanıyor.

Öğle saatleri sonrası az bulutlu ve güneşli gökyüzünün etkili olmaya devam ettiği Bursa genelinde termometreler gün içerisinde en yüksek 24 dereceyi ölçüyor.

Akşam saatlerine kadar devam eden bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte termometreler ise 23 derece bandında seyrediyor. Akşam saatleri sonrası sıcaklık 19 dereceye, gece saatlerinde ise 15 derece seviyelerine kadar düşüyor.

BUDO'da seferlerinden bazıları iptal edildi BUDO'da seferlerinden bazıları iptal edildi

KUVVETLİ SAĞANAK YAĞIŞ YOLDA

Meteorolojinin 5 günlük hava tahmin raporlarına göre Bursa genelinde termometrelerde düşüş devam ederken, yarından itibaren etkili olacak sağanak yağışa karşı uyarı geldi.

Yarın (PERŞEMBE) yapılan tahminlere göre, Bursa genelinde sabah saatlerinde sıcaklık en düşük 9 derece olarak ölçülürken gün içerisinde etkili olacak olan kuvvetli sağanak yağış ile birlikte Bursa’da sıcaklıklar 18 dereceye kadar geriliyor.

Haftanın son iş gününde (CUMA) ise sabah saatlerinde Bursa’da sıcaklıklar 6 dereceye kadar gerilemiş olacak. Şehir genelinde gün içerisinde yüzünü gösteren yer yer sağanak yağış ile birlikte termometreler ise en yüksek 19 derece seviyelerini görecek.

Hafta sonunun ilk gününde de (CUMARTESİ) yer yer etkili olan yağışla birlikte sabah saatlerinde termometreler 7 dereceyi gösteriyor. Gün içerisinde sağanak yağışın bölgesel olarak görüleceği Bursa’da hava sıcaklığı en yüksek 20 derece olacak.

Hafta sonunun son gününde ise (PAZAR) sabah saatlerinde 7 dereceye kadar gerileyen termometreler gün içerisinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzü ile yükselişe geçerken, en yüksek 20 dereceye tırmanacak.

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ