Programın açılış konuşmasını yapan Hastane Yönetim Kurulu Başkanı Uzm. Dr. Ahmet Özkul, sağlık sektöründe kilit bir rol oynayan hemşirelerin değerini vurguladı ve Hemşireler Haftasını kutladı. Özkul, hastanenin başarısının temelinde çalışanlara hak ettikleri değeri vermek olduğunu belirterek, "Birlikte mutlu olmanın ve paylaşmanın güzelliğine her zaman inandık" dedi.

Hastane Başhekim Dr. Fatih Özkul da konuşmasında, başarılı işlerinde emeği geçen ekibe teşekkür etti ve hemşirelerin önemine vurgu yaptı. Özkul, "Her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Hemşireler haftanızı kutluyorum" ifadelerini kullandı. Ayrıca, Hastane Genel Koordinatörü Betül Kabalar da hemşirelik mesleğinin önemine değindi ve topluma sağlık hizmeti sunmada etkin rol almayı amaçladıklarını belirtti.

BUSİAD vizyon çalışmalarını anlattı BUSİAD vizyon çalışmalarını anlattı

Programda, Hastane Başhekim Yardımcısı Dr. Erol Comart da hemşirelerin haftasını kutladı ve daha iyisi için hep birlikte çalışacaklarını vurguladı. Konuşmaların ardından özverili çalışmaları için hemşirelere teşekkür edilirken, günün anısına kutlama pastası kesildi. Hemşireler Haftası kutlamaları, Özel Hayat Hastanesi'nde coşkuyla gerçekleştirildi.

Editör: Zehra Ceviziş