Bursa Büyükşehir Belediyesi, BUSKİ Genel Müdürlüğü, Yıldırım ve Osmangazi ilçelerinde su kesintisi yapıldığını bildirdi.

Bursa'da park halindeki 2 otomobil alev alev yandı Bursa'da park halindeki 2 otomobil alev alev yandı

Bursa Büyükşehir Belediyesi BUSKİ Genel Müdürlüğü İçme Suyu Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan çalışmalar kapsamında Yıldırım ve Osmangazi ilçelerinde 3 noktada su kesintisi yapıldığı bildirildi.

İŞTE KESİNTİ YAPILAN NOKTALAR:

Yıldırım İlçesi Değirmenönü Mahallesi Şehitler Cadde ve civarı arıza nedeniyle 06.09.2022 tarihinde 09:00 ile18:00 saatleri arasında su kesintisi uygulanacaktır. Çalışmanın erken tamamlanması durumunda sular bildirilen zamandan daha önce verilebileceğinden, vatandaşlarımızın tedbirli olmaları ve musluklarını kontrollü kullanmaları gerekmektedir.

Osmangazi İlçesi Hüdavendigar Mahallesi Dikkkaldırım Caddesi ve civarında arıza nedeniyle 06.09 .2022 tarihinde 10:00 ile 13:00 saatleri arasında su kesintisi uygulanacaktır. Çalışmanın erken tamamlanması durumunda sular bildirilen zamandan önce verilebileceğinden, vatandaşlarımızın tedbirli olmaları ve musluklarını kontrollü kullanmaları gerekmektedir.

Osmangazi İlçesi Yenikaraman Mahallesi Değirmen Sokak ve civarı arıza nedeniyle 06.09.2022 tarihinde 10:30 ile 13:00 saatleri arasında su kesintisi yapılacaktır. Çalışmanın erken tamamlanması durumunda sular bildirilen zamandan daha önce verilebileceğinden, vatandaşlarımızın tedbirli olmaları ve musluklarını kontrollü kullanmaları gerekmektedir.