Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar kapsamında Osmangazi ve Orhangazi su kesintisi yapıldığı açıklandı.

BUSKİ Genel Müdürlüğü İçme Suyu Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan duyuruya göre; Bursa'nın iki ilçesinde su kesintisi yapıldı.

İŞTE SU KESİNTİSİ YAPILAN NOKTALAR

Bursa Büyükşehir'in burs başvuru sonuçları açıklandı! Bursa Büyükşehir'in burs başvuru sonuçları açıklandı!

Osmangazi İlçesi Yunuseli Mahallesi Taşköprü Caddesi ve civarı arıza nedeniyle 18.08.2022 tarihinde 02:00 ile 13:00 saatleri arasında su kesintisi yapılacaktır. Çalışmanın erken tamamlanması durumunda sular bildirilen zamandan daha önce verilebileceğinden, vatandaşlarımızın tedbirli olmaları ve musluklarını kontrollü kullanmaları gerekmektedir.

BUSKI Genel Müdürlügümüz Icmesuyu Dairesi Baskanligi tarafindan yapilacak calismalar kapsaminda Orhangazi Ilcesi, Orhanbey Caddesi , Tozkoparan Caddesi , Eski Gemlik Caddesi ile Yalova Yolu arasindaki bölge, Muradiye Mahallesi Yalova Yolu alti , Çeltikci Mahallesi alti , Fatih Mahallesi, Örnekköy Mahallesi ve civarinda 18.08.2022 tarihinde sabah saat 05:00 ile 19/08/2022 tarihinde sabah saat 05:00 arasinda (24 saat ) su kesintisi yapilacaktir. Tedbirli olunmasi rica olunur.