31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde vatandaşlar, belediye başkanlarıyla birlikte kendisini temsil etmesini istediği belediye meclis üyeleri için de oy kullanmıştı.

Bursa'da görevlerine devam eden ve yeni seçilen başkanlar mazbatalarını almak için hazırlanırken, diğer taraftan gözler belediye meclis üyelerine çevrildi.

BURSA'DA BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ KİMLER?

Bursa'nın ilçe belediyelerinde hangi parti kaç meclis üyesi ile temsil edilecek?

İşte belli olan ilçe belediye meclis üyeleri...

NİLÜFER BELEDİYESİ MECLİS ÜYELERİ

CHP: Yücel Akbulut, Neşe Özçelik, İbrahim Mart, Mahmut Demiröz, Demirhan Aslan, Metin Tunçel, Gökçe Güney, Mehmet Aydın Saldız, Onur Uslu, Yalçın Işıkyıldız, Ata Erk Şanlı, Serpil Altun, Mehtap Esen, Emrah Mutlu, Salih Güleç, Barış Öztürk, Akın Uludağ, Günce Çelik, Resul Tarman, Hafize Usturalı, Ekrem Erk, Okan Şahin, Özlem Akbaş Önsoy, Ali Sezgin, Furkan Yavuz, Olcay Keskin, Ali Ekber Can, Pelin Sevgi, Tuğçe Savaş, Mustafa Aslan, Gülver Deniz, İrfan Özer, Berna Hacer Bilinci, Aslıhan Ceylan.

AK PARTİ: Hamit Şenocak, Şahin Biba, Anzelha Nazlı Tan, Özgür Top, Lamia Eren Olduk, Abdurrahman Obut, Rahime Nur Gökce, Emre Sekban, Hasan Türksel, Samet Kodaman, Kenan Akdeniz.

YILDIRIM BELEDİYESİ MECLİS ÜYELERİ

AK PARTİ: Ömer Faruk Temiztürk, Gökhan Yıldız, Ali Bozkurt, Selim Yolgeçen, Ahmet Uslu, Fuat Alpaslan, Ecehan Mertoğlu Tan, Haldun Filizli, Alparslan Karaaslan, Bülent Kandemir, Şakir Emin, Ali Çiftçi, Deniz Yeyin, Cevdet Kamış, Ahmet Aras, Fatma Zehra Yekeler, Büşra Babor, Rüştü Maviçiçek, Mücahit Bozkurt, Mustafa Kaymaz, Aydın Kahveci, Kübra Ezgi Güler, Mert Tiryaki, Şenol Çulcu, Fatih Balbay, Tuğba Öztürk, Mehmet Bayram, İdris Şahintaş.

CHP: Ali Haydar Efe, Emel Duman, Zafer Milli, Nimet Yıldız, Yunus Coşkun, Ali Toğan, Abdurrahim Kayaalp, Aykut Ertürk, Durhan Güler, Kadir Kağan Demirbaş, İlknur Çiçek, Özgenur Erdinç, İmran Levent, Bülent Sönmez, Yavuz Ergül, Servet Çağıl, Dinçer Aydın.

MUDANYA BELEDİYESİ MECLİS ÜYELERİ

CHP: Mustafa Orkun Gazioğlu, Mehmet Tuncay İsmar, Leyla Olğaç Kamalı, Baran Güneş, Görkem Kaya, Volkan Keçici, Jale Büyükurgancı, Hasan Cumhur Aksan, Belgin Tanyeri, Enver Üçüncü, Volkan Özbek, Murat Kara, Medet Çelik, Gülben Erol, Neriman Arat, Erdoğan Yıldız, Tuncay Kocabıyık, Nilgün Arslanoğlu, Cihan Gür, Güven Günsan, Şafak Arslaner Kaltu.

AK PARTİ: Tahammül İlhan, Behlül Erkin, Hanifi Yazar, Volkan Biçer, Emre Akdemir, Erkut Seymenler, Çilem Palancı, Yusuf Alper Ömeroğulları, Adnan Gül, Kaan Akbulut.

YENİŞEHİR BELEDİYESİ MECLİS ÜYELERİ

İYİ PARTİ: Hasan Buran, Servet Çetik, Habil Tuğul, Ömer Silahlı, Ali Çağrı Sal, Cengiz Aktaş, Hakan Karaakın, Koray Aydın, Nurettin Sarı, Merilin Tüysüz, Rahmi Demirel.

MHP: Adem Yılmam, Serhat Savcı, Melike Bayrakdar, Nurettin Aydın, Fikret Hatipoğlu, Ali İkikardaş, Gökhan Menteş, Hasan Akalın.

CHP: Kıvanç Horoz, Zeynep Beste Sönmez, Necip Kahraman, Yalçın Ede, Aykut Özkan, Abdurrahman İletmiş.

ORHANELİ BELEDİYESİ MECLİS ÜYELERİ

AK PARTİ: Nafiz Kaya, Ramazan Turhan, Recep Bay, Halil Yaşar Özel, Recep Demir, Zafer Aydoğdu, Tuncay Ateş.

İYİ PARTİ: Hilal Yağız, Avni Çimen Erin, Mehmet Turan, İrfan Sabit Yılmaz.

KARACABEY BELEDİYESİ MECLİS ÜYELERİ

AK PARTİ: Armağan Elçin, Sabahattin Yıldız, Hakan Ayşavkı, Faruk Türe, Hasan İnce, Turgut Yozgat, Ali İhsan Aydın, Arzu Uray, İsmail Can, Mukaddes Erdinç Rafet Sarısakal, Yasin Önder.

CHP: Vahap Aka, Sadettin Yıldırım, Gökhan Cingil, Gamze Durmuş, Kayhan Tuğ, Faysal Buğday.

İYİ PARTİ: Gizem Arda, Ahmet Karakuş, Mesud Vural, İlyas Aksoy, Süleyman Yörür, Hilmi Kuru, Selçuk Çakır.

HARMANCIK BELEDİYESİ MECLİS ÜYELERİ

AK PARTİ: Ramazan Ay, Serdar Yılmaz, Ceyhan Yumuşak, Hasan Bal, İsmail Tufan.

Kaçak sigara ve tütün ticaretine geçit yok Kaçak sigara ve tütün ticaretine geçit yok

CHP: Hayri Gedik, Enver Bozkurt, Oğuzhan Uğur, Ayşegül Gedik.

GEMLİK BELEDİYESİ MECLİS ÜYELERİ

AK PARTİ: Selim Yavuz, Aynur Beki, Murat Yavuz, Turgut Durmuş, Osman Arslan, Hüseyin Ulukaya.

CHP: Berna Işıkdoğan, Çetin Pehlivan, Hüseyin Çelik, Arzu Karataş, Şükrü Aksu, Nilsu Sertaslan, Fatih Uzun, İbrahim Tokgöz, Durmuş Uslu, Fatih Aydın Mustafa Duran, Şahin Karpeli, Tolga Sarışen, Yahya Emrecan Uzunkaya, Tarık Erdem, Mehmet Şah Kızılaltun, Emin Filiz, İlhan Ermiş, Erdi Şahin, Sabahattin Kul.

MHP: Mehmet Öksüz, Mehmet Demir, Birtan Kaan Saat, Tuncer Yalçın.

BBP: Oğuz Han.

MUSTAFAKEMALPAŞA BELEDİYESİ MECLİS ÜYELERİ

AK PARTİ: Arif Kamil Özen, İbrahim Özmen, Semih Türkcan, Savaş Koç, Güler Aköz, Abdullah Yağız, Burak Çidem, Osman Yorulmaz, İlhami Ulu, Murat Doğan, Melek Karaibik

CHP: Derya Deniz Kanar, Bülent Tunca, Orhan Borazan, Hakkı Rıza Göksu, Murat Dönmez, Haşim Yoldaş , Elçin Demiroğlu, Burak Turhan, Yusuf Durmuş, Nail Kalkandeler, Fehmi Akyıldız, Ahmet Filiz, Sabri Çağlayan Özger, Yiğit Sevim, Mehmet Topaloğlu, Ramazan Sevim, Türkay Korkmaz, Hasan Güven, Şavettin Çelebi, Gizem Cengiz.

GÜRSU BELEDİYESİ MECLİS ÜYELERİ

AK PARTİ: İbrahim Türkan, Şenol Top, Hakan Şener, Samet Uslu, Hakan Arslanoğlu, İsmail Şenol, Zehra Aslan, Mert Baday, Ali İhsan Yaylacı, Secehettin Sönmez, Halil İbrahim Bayrak, Ümmü Gülsüm Polat, Kasim Aykul, Muhammed Günay, Ramazan Pelit, Mehmet Remzi Şiper, Ahmet Demirci, Gülçeren Terzioğlu, Şenol Amil, Süleyman Kaya, Ali Yaşar Demirezen, Memet Karalı, Muhammet Altoprak.

CHP: Sedat Ökten, Gökhan Berber, Ergün Kocaefe, Bilgin Şahin, İlyas Yıldız, Serdar Vardar, Ali Hamzaçebi, Kazım Aktürk.

Editör: Seren Ümit