Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı'nın (BEBKA) öncülük ettiği ve Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi (NOSAB) ile İŞKUR'un da iş birliğiyle yürütülen Sanayide Kadın İstihdamı Programı kapsamında "Kalite Kontrol Operatörlüğü" kursu tamamlandı.

Programa katılan operatörler, düzenlenen sertifika töreniyle yeterlilik belgelerini almaya hak kazandı. Kursiyerler, daha sonrasında kariyerleri hakkında ilgili firmalarla bir araya gelerek iş olanaklarıyla ilgili bilgi sahibi oldu. Söz konusu programla birlikte kadın istihdamı artacak ve böylece toplumsal eşitliğe hizmet etmiş olacak. Öte yandan kadın istihdamının var olması ise ekonominin güçlenmesini sağlayacak.

Özel sektör, en yüksek fiyatı verdi! Özel sektör, en yüksek fiyatı verdi!

Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı’nın (BEBKA) öncülük ettiği ve Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi (NOSAB) ile İŞKUR’un da iş birliğiyle yürütülen Sanayide Kadın İstihdamı Programı kapsamında  "Kalite Kontrol Operatörlüğü” kursu tamamlandı.

Programa katılan operatörler, düzenlenen sertifika töreniyle yeterlilik belgelerini almaya hak kazandı. Kursiyerler, daha sonrasında kariyerleri hakkında ilgili firmalarla bir araya gelerek iş olanaklarıyla ilgili bilgi sahibi oldu. Söz konusu programla birlikte kadın istihdamı artacak ve böylece toplumsal eşitliğe hizmet etmiş olacak. Öte yandan kadın istihdamının var olması ise ekonominin güçlenmesini sağlayacak.

Editör: Seren Ümit