Bursa’da bariyerlere giren araç hurdaya döndü! Bursa’da bariyerlere giren araç hurdaya döndü!

Bursa Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: 

"30 Ağustos Çarşamba günü saat 07.00'de başlayarak Zafer Bayramı'nın 101. Yıldönümü etkinlikleri kapsamında Çelenk Sunma Töreni, Kutlama ve Geçit Töreni yapılacağından;

Atatürk caddesi Heykel Atatürk Anıtı önünde yapılacak tören ile ilgili olarak 30 Ağustos Çarşamba günü saat 08.00'den itibaren etkinlik sonuna kadar kadar Ordu Evi Temiz cadde arası gidiş-geliş, Cemal Nadir cad. (Varyant altı) - Atatürk caddesi (Setbaşı kavşağına kadar olan alan gidiş-geliş) - İnönü Caddesi Dörtyol kavşağı arası, Gökdere Bulvarı Mahmudiye kavşağı ile Setbaşı kavşağı arası, Çelebi Mehmet bulvarı 1. Yeşil Cad. kavşağı ile Setbaşı kavşağı arası güzergahları etkinlik sonuna kadar araç trafiğine kapatılacaktır.

ALTERNATİF GÜZERGÂHLAR

Trafiğe kapalı yollardan geçmek isteyen araç sürücülerinin alternatif güzergah olarak Cemal Nadir caddesi (varyant altı) Ahmet Hamdi TANPINAR caddesi ve Haşim İŞCAN caddesi istikameti, Eşrefiler Caddesi, Altıparmak Caddesi, Stadyum Caddesi, Ankara Yolu caddesi, Ali Ferruh Yücel caddesi, İncirli caddesi kullanmalarının uygun olacağı değerlendirilmektedir."