Meteoroloji tarafından Bursa için yeni hava tahmin raporu yayınlanırken, sağanak yağışın gün boyu süreceğini bildirildi. Öte yandan yeni hafta için de uyarı geldi. İşte detaylar...

Hafta sonunun son gününe 12 derecelik bir sıcaklıkla başlayan Bursa genelinde sabah saatlerinde sağanak yağış geçişleriyle birlikte gün doğumu yaşandı.

Öğle saatlerine doğru parçalı bulutlu gökyüzüyle birlikte sağanak yağış geçişleriyle birlikte termometreler 14 derece seviyelerinde seyrediyor.

Öğle saatlerinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte sağanak yağış devam ederken Bursa genelinde hava sıcaklığı 10 derece seviyelerinde.

Öğle saatleri sonrası termometreler 9 derece seviyelerine kadar gerilerken şehir genelinde yağış geçişleri yüzünü göstermeye devam ediyor.

Akşam saatlerine doğru da termometreler 8 derece olarak ölçülürken yağış geçişleriyle birlikte gün batımı yaşanıyor. Akşam saatlerinde de devam eden kuvvetli yağışla birlikte hava sıcaklığı 8 derece seviyelerine gerilerken, gece saatlerinde ise yağışın devam etmesiyle birlikte termometreler 7 derece seviyelerinde ölçülecek.

Bursa’da SGK çalışanları eylemde! Bursa’da SGK çalışanları eylemde!

HAFTA BOYU YAĞIŞ GEÇİŞLERİ GÖRÜLECEK

Meteorolojinin 5 günlük hava tahmin raporlarına göre Bursa genelinde hafta sonu kuvvetli sağanak yağış geçişleri etkili olurken yeni haftanın ilk gününden itibaren de sağanak geçişleri şehir genelinde yüzünü gösterecek.

Yarın (PAZARTESİ) yapılan tahminlere göre, Bursa genelinde sabah saatlerinde termometreler en düşük 7 dereceyi gösterecek. Gün içerisinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte sağanak yağış geçişleri etkili olacak hava sıcaklığı en yüksek 10 derece olarak ölçülecek.

Yeni haftanın ikinci iş günüde ise (SALI) sabah saatlerinde termometreler en düşük sıcaklık 5 dereceyi gösterecek. Gün içerisinde çok bulutlu birlikte termometreler en yüksek 13 dereceyi gösterecek.

Haftanın üçüncü iş günü (ÇARŞAMBA) sabah saatlerinde termometreler 5 derece olarak ölçülürken gün içerisinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte sağanak yağış geçişleri etkili olacak. Termometreler ise en yüksek 19 dereceyi gösterecek.

Yeni haftanın dördüncü iş gününde (PERŞEMBE) sabah saatlerinde hava sıcaklığı 10 derece seviyelerinde seyrederken gün içerisinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte sağanak yağış geçişleri görülürken termometreler en yüksek 17 ölçecek.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (12 MART 2023)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ