Meteoroloji Bursa için 22 Eylül 2022 Perşembe günü hava tahmin raporunu yayınladı. Şehir genelinde gece saatlerinde başlayan sağanak yağışla akşam saatlerine kadar etkili olurken termometreler ise gün içerisinde 18 dereceye kadar düşmüş durumda. Yağış yarın da yer yer devam ederken sıcaklıklar hafta yeniden yükselişe geçecek. İşte Bursa için 5 günlük hava durumu detayları…

Bursa genelinde gece başlayan yağış gün boyu sürerken meteoroloji yarın ve hafta sonu için tahmin raporunu yayınladı. İşte o detaylar…

Haftanın dördüncü iş gününe 10 derecelik sıcaklıkla başlayan Bursa genelinde gece saatlerinde başlayan yağış sabah saatlerinde de etkili olmaya devam etti.

Öğle saatlerine doğru sıcaklık 13 dereceye yükselirken yağış geçişleri yüzünü göstermeyi sürdürüyor.

Öğle saatlerinde de yağış geçişler ile birlikte termometreler en yüksek 16 derece seviyelerine kadar tırmanıyor.

Bursa’da bağ evine dadanan hırsızlar yakayı ele verdi Bursa’da bağ evine dadanan hırsızlar yakayı ele verdi

Öğle saatleri sonrası yağışın etkisini artırarak devam edeceği bildirilirken, Bursa genelinde termometreler gün içerisinde en yüksek 18 dereceye kadar yükseliyor.

Akşam saatlerinde şiddetini kaybeden yağış geçişleri devam ederken hava sıcaklığı 16 derecelere geriliyor. Akşam saatleri sonrası ise termometreler yağışın etkisini kaybetmesiyle 14 dereceye, gece saatlerinde ise 11 dereceye kadar geriliyor.

YARIN DA YAĞIŞ VAR: HAFTA SONU SICAKLIK YÜKSELİYOR

Meteorolojinin 5 günlük hava tahmin raporlarına göre Bursa genelinde termometrelerdeki büyük düşüş bugün ve yarın etkili olan yağışla birlikte sürerken hafta sonu ise sıcaklık yükselecek.

Yarın (CUMA) yapılan tahminlere göre, Bursa genelinde sabah saatlerinde sıcaklık en düşük 8 derece olarak ölçülürken gün içerisinde yer yer etkili olacak olan sağanak yağış ile birlikte Bursa’da termometreler 20 dereceyi gösteriyor.

Hafta sonunun ilk gününde (CUMARTESİ) şehri terk eden yağış geçişlerinin ardından sabah saatlerinde termometreler 8 dereceyi gösteriyor. Gün içerisinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzü ile birlikte Bursa’da hava sıcaklığı en yüksek 22 derece seviyelerinde olacak.

Hafta sonunun son gününde ise (PAZAR) sabah saatlerinde 9 dereceye kadar gerileyen termometreler gün içerisinde az bulutlu ve güneşli gökyüzü ile yükselişe geçerken, en yüksek 26 dereceye tırmanacak.

Yeni haftanın ilk gününde ise (PAZARTESİ) sabah saatlerinde 11 dereceyi gösteren termometreler gün içerisinde bulutsuz ve bol güneşli gökyüzü ile yükselişe geçerken, en yüksek 29 dereceye tırmanacak.