Meteoroloji’nin Bursa için hazırladığı 5 günlük yeni tahmin raporuna göre, bugün sıcaklık sabit seyrederken yarından itibaren termometrelerde büyük düşüş olurken yağış uyarısı da yapıldı. İşte detaylar…

Haftanın üçüncü iş gününe 13 derecelik bir sıcaklıkla başlayan Bursa genelinde sabah saatlerinde puslu ve parçalı bulutlu gökyüzüyle birlikte gün doğumu yaşandı.

Öğle saatlerine doğru da puslu ve parçalı bulutlu gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı 14 derece seviyelerinde seyrediyor.

Öğle saatlerinde şehir genelinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı 22 derece seviyelerinde ölçülüyor. 

Öğle saatleri sonrası 27 derece seviyelerinde ölçülen termometrelerin yanı sıra parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzü etkili oluyor.

Akşam saatlerine doğru termometreler 21 derece olarak ölçülürken parçalı bulutlu gökyüzüyle birlikte gün batımı yaşanıyor. Akşam saatlerinde parçalı bulutlu gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı 19 derece seviyelerinde ölçülüyor. Gece saatlerinde de az bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 17 derece seviyelerinde.

YAĞIŞ GELİYOR, SICAKLIK DÜŞÜYOR

Meteoroloji’nin 5 günlük hava tahmin raporuna göre Bursa’da termometreler yarından itibaren büyük düşüş yaşarken sağanak yağışla ilgili de uyarı yapıldı.

Yeni haftanın dördüncü iş gününde (YARIN) sabah saatlerinde hava sıcaklığı 12 derece seviyelerinde seyrediyor. Gün içerisinde sağanak yağış geçişler etkili olurken çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 18 derece seviyelerine kadar tırmanıyor.

Nilüfer'de kaçağa geçit yok Nilüfer'de kaçağa geçit yok

Haftanın son iş gününde ise (CUMA) sabah saatlerinde 9 derece olarak ölçülürken gün içerisinde termometreler parçalı bulutlu gökyüzüyle birlikte 21 derece seviyelerinde ölçülecek.

Hafta sonunun ilk gününde (CUMARTESİ) sabah saatlerinde 11 derece olarak ölçülürken yer yer etkili olan sağanak yağış geçişleri ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler en yüksek 27 dereceyi gösterecek.

Hafta sonunun son gününde ise (PERŞEMBE) sabah saatlerinde sıcaklığı 16 derece seviyelerinde seyrediyor. Gün içerisinde sağanak yağış yer yer yüzünü gösterirken, çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 21 derece seviyelerinde ölçülüyor.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (8 KASIM 2023)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ