BUSKİ Genel Müdürlüğü Bursa’nın Yıldırım ve Osmangazi ilçelerinde su kesintisi yapıldığını bildirdi. İşte haberin ayrıntıları...

Bursa Büyükşehir Belediyesi BUSKİ Genel Müdürlüğü İşletmeler 1. Bölge Dairesi Başkanlığı yapılan çalışmalar kapsamında Yıldırım ve Osmangazi ilçelerinde su kesintisi yapıldığını duyurdu.

Osmangazi'de akademisyenler Yörükleri anlattı Osmangazi'de akademisyenler Yörükleri anlattı

BUSKİ'NİN AÇIKLAMASI:

Yıldırım İlçesi Samanlı Mahallesi Gülbahçe Sokak civarı arıza nedeniyle 21.06.2022 tarihinde 10:00 ile 18:00 saatleri arasında su kesintisi uygulanacaktır. Çalışmanın erken tamamlanması durumunda sular bildirilen zamandan daha önce verilebileceğinden, vatandaşlarımızın tedbirli olmaları ve musluklarını kontrollü kullanmaları gerekmektedir.

BUSKİ Genel Müdürlüğü Kanalizasyon Daire Başkanlığı kontrollüğünde, yapımı devam eden alt yapı yenileme çalışmaları nedeniyle ÇIRPAN, SELİMİYE, VIRACA, ŞEYHMÜFTÜ, ATARİYE, FEVZİDEDE, ŞEVKETİYE, ŞEREFİYE, ve YÜZBAŞISABRİBEY mahallelerinde Alt Yapı Yenileme ve Deplase Çalışması nedeniyle 21.06.2022 tarihinde 08:00 ile 15:00 saatleri arasında su kesintisi uygulanacaktır. Çalışmanın erken bitmesi durumunda sular erken verilecektir.