Gemlik'te temizlik seferberliği başlıyor Gemlik'te temizlik seferberliği başlıyor

BÖLGE MÜDÜRÜ SERHAT ŞENGÜL SUNUM YAPACAK

5 ayrı oturumun düzenleneceği forumda DOSAB Bölge Müdürü Serhat Şengül ‘Sanayide Sürdürülebilir Su ve Atık Su Yönetimi’ başlığı altında, DOSAB Atksu Arıtma ve Atıksu Geri Kazanım Tesisleri ile ilgili bir sunum yapacak.

Sürdürülebilir sanayi ve yeşil dönüşüm konularında iş dünyası için yol gösterici bir fikir platformu oluşturmayı hedefleyen ‘Uludağ Çevre Forumu’, Yeşil Çevre Arıtma Tesisi İşletme Kooperatifi’nin ana, Art Group, Burkasan, Burkay Uğur Kimya ve Sun Vital’in ‘Platin’, Atıksa ve Bursa Çimento’nun ‘Altın’, Bursa Enerji, DOSAB ve Erka Grup’un ‘Gümüş’, Burpol’un ise ‘Bronz’ sponsorluğunda gerçekleştirilecek.

Kamu, sivil toplum kuruluşları ve iş dünyası temsilcileri ile akademisyenlerin konuşmacı olarak yer alacağı forumda 5 ayrı oturum düzenlenecek. Forumun ilk oturumu "AB Uyum Sürecinde Sanayiye Yönelik Finansman Kaynakları" başlığı altında gerçekleştirilecek. “Sanayide Sürdürülebilir Su ve Atık Su Yönetimi”, “Yeşil Dönüşüm ve Sınırda Karbon Düzenleme Mekanizması”, “Sanayi ve Geri Dönüşüm Sektörünün Entegrasyonu” ve “Temiz Gelecek İçin Atık Yönetimi ve Geri Dönüşüm Uygulamaları” başlıklı oturumlarla devam edecek forumda iş dünyasını yakından ilgilendiren konular uzman isimler tarafından mercek altına alınacak.

Editör: Zehra Ceviziş