Meteoroloji’nin Bursa için hazırladığı 5 günlük yeni tahmin raporuna göre, bugün için sıcaklık açıklaması gelirken hafta sonu için ise rüzgar ve yağış uyarısı yapıldı. İşte detaylar…

Haftanın son iş gününe 12 derecelik bir sıcaklıkla başlayan Bursa genelinde sabah saatlerinde parçalı bulutlu gökyüzüyle birlikte gün doğumu yaşandı.

Bursa'da narkotik polisi 8 bin 284 vatandaşı bilgilendirdi Bursa'da narkotik polisi 8 bin 284 vatandaşı bilgilendirdi

Öğle saatlerine doğru da parçalı bulutlu gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı 15 derece seviyelerinde seyrediyor.

Öğle saatlerinde şehir genelinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı 23 derece seviyelerinde ölçülüyor. 

Öğle saatleri sonrası 27 derece seviyelerinde ölçülen termometrelerin yanı sıra az bulutlu ve güneşli gökyüzü yüzünü göstermeye devam ediyor.

Akşam saatlerine doğru termometreler 24 derece olarak ölçülürken az bulutlu gökyüzüyle birlikte gün batımı yaşanıyor. Akşam saatlerinde açık bir gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı 20 derece seviyelerinde ölçülüyor. Gece saatlerinde de açık gökyüzüyle birlikte termometreler 18 derece seviyelerinde.

HAFTA SONU RÜZGAR VE YAĞIŞ VAR

Meteoroloji’nin 5 günlük hava tahmin raporuna göre Bursa’da hafta için rüzgar ve yağış açıklaması geldi.

Hafta sonunun ilk gününde (YARIN) sabah saatlerinde hava sıcaklığı 15 derece seviyelerinde seyrediyor. Gün içerisinde parçalı bulutlu ve rüzgarlı gökyüzüyle birlikte termometreler 30 derece seviyelerine kadar tırmanıyor.

Hafta sonunun son gününde ise (PAZAR) sabah saatlerinde 15 derece olarak ölçülürken gün içerisinde gökgürültülü sağanak yağış geçişleri ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 27 derecelere kadar gerileyecek.

Yeni haftanın ilk gününde (PAZARTESİ) sabah saatlerinde 15 derece olarak ölçülürken parçalı  bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte termometreler en yüksek 26 dereceyi gösterecek.

Yeni haftanın ikinci iş gününde ise (SALI) sabah saatlerinde sıcaklığı 12 derece seviyelerinde seyrediyor. Gün içerisinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte termometreler 24 derece seviyelerinde ölçülüyor.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (3 KASIM 2023)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ