Bursalı girişimci Mehmet Demiröz'ün sahibi olduğu MD Beauty Center, Esentepe Kavşağı'nda hizmete girdi. Bursa'nın çeşitli lokasyonlarında sahibi olduğu güzellik merkezlerini tek bir çatı altında toplayarak Bursa'nın en büyük kompleksi olma iddiasındaki yeni merkezin açılışı Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, top model Tuğba Özay ve ünlü popçu Ece Mumay'la birlikte gerçekleştirdi.

Yıldırım'a iki yeni tesis! Yıldırım'a iki yeni tesis!

Açılış organizasyonunu Esra İlknur Tekmen'in üstlendiği MD Beauty Center, ilk gününden büyük ilgi gördü.

Açılışta konuşan Başkan Aktaş, “Bu tür merkezlerin açılışına gittiğimde bana 'Hiç işlem yaptırdınız mı?' diye soruyorlar. Ben bırakın işlem yaptırmayı yüzüme krem bile sürmüyorum. Ama güzel ve bakımlı olmak elbette tüm kadınların hakkı” diye konuştu.

ZAMANSIZ KADIN TUĞBA

Açılışa katılan ünlü model Tuğba Özay ise iddialı açıklamalarıyla dikkat çekti.

Kendini Türkiye'nin zamana meydan okuyan kadınlarından biri olarak gördüğünü söyleyen Özay, “Türkiye'nin zamansız kadınları deyince Ajda Pekkan, Nebahat Çehre, Defne Samyeli, Çağla Şıkel, Ebru Şallı, Demet Şener geliyor. Bunlar yaşsız kadınlar. Ama ben de onların yolunda emin adımlarla ilerliyorum. 44 yaşındayım ve bugüne kadar hiç estetik yaptırmadım. Dolayısıyla bana 44'lük değil 4 dörtlük diyebilirsiniz. Sürekli estetik yaptıranların ruh sağlıklarını iyi olmadığını düşünüyorum. Güzelliğimin en büyük sırrı genlerim” dedi.