Meteoroloji’nin 5 günlük yeni hava tahmin raporuna göre şehir genelinde sıcaklık yeniden yükselişe geçerken gün verilerek yeniden yağış uyarısı yapıldı. İşte detaylar…

Haftanın ikinci iş gününe 3 derecelik bir sıcaklıkla başlayan Bursa genelinde sabah saatlerinde puslu ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte gün doğumu yaşandı.

Öğle saatlerine doğru da puslu ve parçalı bulutlu gökyüzüyle birlikte soğuk hava etkili olurken termometreler 5 derece seviyelerinde seyrediyor.

Öğle saatlerinde şehir genelinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı 15 derece seviyelerine kadar tırmanıyor. 

Öğle saatleri sonrası 19 derece seviyelerinde ölçülen termometrelerle birlikte parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzü yüzünü göstermeye devam ediyor.

Akşam saatlerine doğru termometreler 10 derece olarak ölçülürken parçalı bulutlu gökyüzüyle birlikte gün batımı yaşanıyor. Akşam saatlerinde de parçalı bulutlu gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı 10 derece seviyelerinde ölçülüyor. Gece saatlerinde parçalı bulutlu havayla birlikte termometreler 10 derece seviyelerinde.

YAĞIŞ İÇİN YENİDEN GÜN VERİLDİ

Meteoroloji’nin 5 günlük hava tahmin raporuna göre Bursa’da yeni haftanın ikinci gününden itibaren sıcaklık yeniden yükselişe geçse de gün verilerek yeni bir yağış uyarısı daha yapıldı.

Haftanın üçüncü iş gününde (YARIN) sabah saatlerinde hava sıcaklığı 7 derece seviyelerinde ölçülüyor. Gün içerisinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler en yüksek 23 derece seviyelerini gösteriyor.

Haftanın dördüncü iş gününde (PERŞEMBE) sabah saatlerinde 11 derece olarak ölçülürken gün içerisinde çok bulutlu gökyüzü ve sağanak yağış geçişleriyle birlikte 18 derece seviyelerinde ölçülecek.

Haftanın son iş gününde ise (CUMA) sabah saatlerinde termometreler 10 dereceyi gösterirken gün içerisinde çok bulutlu gökyüzü ve sağanak yağış geçişleriyle birlikte en yüksek 20 derece seviyelerinde olacak.

Hafta sonunun ilk gününde (CUMARTESİ) sabah saatlerinde sıcaklığı 12 derece seviyelerinde ölçülüyor. Gün içerisinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte yer yer sağanak yağış geçişleriyle en yüksek termometreler 20 derece seviyelerinde ölçülüyor.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (21 KASIM 2023)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ

Bursa'da hem suçlu hem güçlü! Bursa'da hem suçlu hem güçlü!