Meteoroloji tarafından yayınlanan 5 günlük Bursa hava tahmin raporunda hafta sonuna kadar yer yet etkili olacak sağanak yağış ile ilgili detaylar verildi.

Yeni haftanın ilk gününe 11 derecelik bir sıcaklıkla başlayan Bursa genelinde sabah saatlerinde yer yer görülen hafif yağış geçişlerinin yanı sıra çok bulutlu bir gökyüzü hakim oldu.

Öğle saatlerine doğru da çok bulutlu gökyüzü etkili olurken termometreler 11 derece seviyelerinde seyrediyor.

Öğle saatlerinde yine çok bulutlu gökyüzüyle birlikte Bursa genelinde hava sıcaklığı en yüksek 19 derece seviyelerine tırmanırken yer yer hafif sağanak yağış geçişleri de etkili oluyor.

Öğle saatleri sonrası termometreler 23 derece seviyelerine kadar tırmanırken şehir genelinde çok bulutlu gökyüzü hakim olmaya devam ediyor.

Akşam saatlerine doğru da termometreler 20 dereceye kadar tırmanırken çok bulutlu gökyüzüyle birlikte gün batımı yaşanıyor. Akşam saatlerinde yer yer yağış geçişleriyle hava sıcaklığı 16 derece seviyelerine gerilerken, gece saatlerinde ise termometreler 13 derece seviyelerinde ölçülecek.

YAĞIŞ VE SICAKLIK UYARISI

Meteorolojinin 5 günlük hava tahmin raporlarına göre Bursa genelinde hava sıcaklığı hafta sonuna kadar 20 derece seviyelerinde seyrederken yer yer bazı günlerde sağanak yağış geçişler görülecek.

Yarın (ÇARŞAMBA) yapılan tahminlere göre, Bursa genelinde sabah saatlerinde termometreler en düşük 9 dereceyi gösterecek. Gün içerisinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı ise en yüksek 23 derece olarak ölçülecek.

Yeni haftanın dördüncü iş gününde ise (PERŞEMBE) sabah saatlerinde termometreler 7 derece olarak ölçülürken gün içerisinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte en yüksek 19 derece olacak.

Sigortacılık Sektörü BTSO’da Buluştu Sigortacılık Sektörü BTSO’da Buluştu

Haftanın son iş gününde (CUMA) sabah saatlerinde hava sıcaklığı 7 derece seviyelerinde seyrederken gün içerisinde çok bulutlu gökyüzü ve hafif sağanak yağış geçişleriyle birlikte termometreler en yüksek 21 dereceyi ölçecek.

Hafta sonunun ilk gününde (CUMARTESİ) sabah saatlerinde termometreler en düşük sıcaklık 7 dereceyi gösterecek. Gün içerisinde yer yer etkili olan sağanak yağış geçişleri ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler en yüksek 19 dereceyi gösterecek.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (28 ŞUBAT 2023)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ