Meteoroloji Bursa için pazar günü ve yeni hafta hava tahmin raporunu yayınlarken yağış geçişleriyle ilgili de art arda uyarılar yaptı. İşte detaylar…

Hafta sonunun son gününe 8 derecelik bir sıcaklıkla başlayan Bursa genelinde sabah saatlerinde çok bulutlu bir gökyüzü etkili oldu.

Öğle saatlerine doğru çok bulutlu gökyüzü işe birlikte yer yer sağanak yağış etkiki olurken termometreler 9 derece seviyelerinde seyrediyor.

Bursa Yıldırım'da Erzincanlı'dan eşsiz şiir ziyafeti Bursa Yıldırım'da Erzincanlı'dan eşsiz şiir ziyafeti

Öğle saatlerinde yine çok bulutlu gökyüzüyle birlikte sağanak yağış etkili olmaya devam Bursa genelinde hava sıcaklığı en yüksek 10 derece seviyelerinde.

Akşam saatlerine doğru da termometreler 12 dereceye kadar tırmanırken çok bulutlu gökyüzü ve yağış geçişleriyle birlikte gün batımı yaşanıyor. Akşam saatlerinde hava sıcaklığı 10 derece seviyelerine gerilerken, gece saatlerinde ise termometreler 9 derece seviyelerinde ölçülecek.

YENİ HAFTADA YAĞIŞLAR GÖRÜLECEK

Meteorolojinin 5 günlük hava tahmin raporlarına göre Bursa genelinde yağış geçişleri öğle saatleri sonrasında etkili olmaya başlarken sağanak yağışın yeni haftada devam edeceği bildirildi.

Yarın (PAZARTES) yapılan tahminlere göre, Bursa genelinde sabah saatlerinde termometreler en düşük 5 dereceyi gösterecek. Gün içerisinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte sağanak yağış etkili olurken hava sıcaklığı ise en yüksek 13 derece olarak ölçülecek.

Yeni haftanın ikinci gününde (SALI) sabah saatlerinde hava sıcaklığı 5 derece seviyelerinde seyrederken gün içerisinde çok bulutlu gökyüzü ve yer yer sağanak yağış geçişleriyle birlikte termometreler en yüksek 15 ölçecek.

Yeni haftanın üçüncü iş gününde (ÇARŞAMBA) sabah saatlerinde termometreler en düşük sıcaklık 7 dereceyi gösterecek. Gün içerisinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte yağış geçişleri yüzünü gösterirken termometreler en yüksek 16 dereceyi gösterecek.

Haftanın dördüncü iş gününde (PERŞEMBE) sabah saatlerinde termometreler 8 derece olarak ölçülürken gün içerisinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte termometreler en yüksek 19 dereceyi gösterecek.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (5 MART 2023)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ