Bursaspor Teknik Direktörü Tahsin Tam görevinden istifa etti. Tam, “Sezon başında büyük bir şevkle başlamış olduğum görevimden bugün itibari ile istifa etmiş bulunuyorum” dedi.

Bursaspor Teknik Direktörü Tahsin Tam istifa etti.

Yeşil-beyazlı takımda alınan kötü sonuçların ardından büyük eleştirilere maruz kalan 53 yaşındaki teknik adam, istifasını sosyal medya hesabından duyurdu. 

Tahsin Tam şu ifadeleri kullandı:

“Sezon başında büyük bir şevkle başlamış olduğum görevimden bugün itibari ile istifa etmiş bulunuyorum. Bana bu güne kadar desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanı sayın Alinur Aktaş, kulüp başkanı sayın Ömer Furkan Banaz ve değerli yönetim kurulu üyelerine, kulüp personeline, futbolcu kardeşlerime ve Bursaspor’u karşılıksız ve menfaatsiz seven büyük Bursaspor taraftarına teşekkür eder saygılar sunarım.”

Bursaspor Kulübü Başkanı Banaz: Süre uzamasaydı başaramamış olacaktık Bursaspor Kulübü Başkanı Banaz: Süre uzamasaydı başaramamış olacaktık

TAHSİN TAM'IN BURSASPOR KARİYERİ

Öte yandan Bursaspor’un başında 11 maça çıkan Tahsin Tam, 3 galibiyet, 2 beraberlik alırken, 6 maçtan ise mağlubiyetle ayrıldı.