Banaz ve Ertekin’in alacağı kararlar ve atacağı adımlar Yeşil Beyazlı kulübün kaderini belirleyecek.

TARAFTAR STADI TERT ETTİ

Üst üste yaşadığı puan kayıplarıyla 2. Lig’de ligin dibine atan ve küme düşmeme mücadelesi veren Bursaspor’da Arnavutköy Belediyesi karşısında alınan farklı yenilgi camiada büyük tepki topladı.

Bursaspor taraftarına Batman şoku! Bursaspor taraftarına Batman şoku!

Takımı desteklemek için İstanbul’a giden Yeşil Beyazlı taraftarlar maçın bitimini beklemeden protesto amacıyla stadı 75’inci dakikada terk etti.

Futbolcuları statta bırakan Bursaspor taraftarı uzun süredir böylesine bir tepkiye imza atmamıştı.

Teknik direktör değişikliğine rağmen takımın önlemeyen geri gidişi ve buna bir türlü çözüm bulunamaması gözleri başkan Ömer Furkan Banaz ve ekibine çevrildi. 

BİR YIL İÇİNDE İKİ DÜŞÜŞ 

Kulüp lisansı alınamadığından 3 puan silinmesi tehlikesiyle karşı karşıya olan ve bu sorunu ortadan kaldıramayan Yeşil Beyazlı yönetimin Bursaspor’un geleceği için transfer tahtasını açarak takıma takviye yapması şart. Aksi takdirde mevcut kadro şu anki performansıyla lig sonunda küme düşme hattının en büyük adaylarından biri durumunda. Eğer Banaz ve ekibi takımı ligde tutacak formülü üretmezse Bursaspor’un bir yıl içinde iki kez küme düşmesine olanak tanıyacak. Yeşil Beyazlı camia yönetimden bir an önce gerekli adımları atmasını ve Bursaspor’u düzlüğe çıkarmasını bekliyor.