Tam ligin ilk yarısının bitimine kadar futbolcularından saha içi ve dışındaki hareketlerine dikkat etmelerini ve kesinlikle hata istemediğini söyledi.

HEDEFTE BELİRLEYİCİ OLACAK

TFF 2. Lig’de geride kalan 11 maçta sergilediği performansla büyük hayal kırklığı yaratan ve alt sıralara demir atan Bursaspor’da gözler ligin ilk yarısının bitimine 8 hafta kala oynanacak maçlara çevrildi. Yeşil Beyazlılar 18 Aralık’a kadar 4’ü deplasman olmak üzere 8 kritik mücadeleye çıkacak. Takımın bu süreçte ortaya koyacağı skor odaklı pozitif futbol transfer tahtasından, sezon sonu hedefine kadar birçok konuda belirleyici olacak.

BU BİLİNÇLE HAREKET EDİN

Teknik direktör Tahsin Tam bu nedenle oyuncularını dikkatli olmaları konusunda uyardı. Deneyimli teknik adam 8 maçlık periyotta kesinlikle hata istemediğini futbolcularına anlatırken, toplanılacak maksimum puana ulaşmaları için var güçleriyle çalışmaları direktifini verdi. Tahsin Tam’ın oyuncularına, “Bu dönemdeki performansınız kulübün geleceğini belirleyecek. Bu bilinçle hareket edin.” dediği ifade edildi.