Meteoroloji’nin Bursa için hazırladığı yeni hava tahmin raporuna göre sıcaklıkla ilgili yeni açıklama gelirken hafta sonu için kuvvetli sağanak ve termometreler düşüş uyarısı yapıldı. İşte detaylar…

Haftanın son iş gününe 5 derecelik bir sıcaklıkla başlayan Bursa genelinde sabah saatlerinde puslu ve parçalı bulutlu gökyüzüyle birlikte gün doğumu yaşandı.

Öğle saatlerine doğru da puslu ve parçalı bulutlu gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı 7 derece seviyelerinde seyrediyor.

Bursa'nın gözde firması Minteks’ten sanata akademik yatırım Bursa'nın gözde firması Minteks’ten sanata akademik yatırım

Öğle saatlerinde şehir genelinde az bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı 13 derece seviyelerinde ölçülüyor. 

Öğle saatleri sonrası 16 derece seviyelerinde ölçülen termometrelerin az bulutlu ve güneşli gökyüzü etkili olmaya devam ediyor.

Akşam saatlerine doğru termometreler 12 derece olarak ölçülürken az bulutlu gökyüzüyle birlikte gün batımı yaşanıyor. Akşam saatlerinde az bulutlu gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı 10 derece seviyelerinde ölçülüyor. Gece saatlerinde az bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 10 derece seviyelerinde.

HAFTA SONU KUVVETLİ YAĞIŞ VAR

Meteoroloji’nin 5 günlük hava tahmin raporuna göre Bursa için haftanın son gününde yeni sıcaklık tahmini gelirken hafta sonu için ise kuvvetli yağış ve sıcaklık düşüşü uyarıları geldi.

Hafta sonunun ilk gününde (YARIN) sabah saatlerinde hava sıcaklığı 8 derece seviyelerinde seyrediyor. Gün içerisinde kuvvetli sağanak yağış geçişleriyle birlikte termometreler 17 derece seviyelerini gösteriyor.

Hafta sonunun son gününde ise (PAZAR) sabah saatlerinde termometreler 4 derecelere kadar gerilerken gün içerisinde kuvvetli yağışla birlikte en yüksek sıcaklık 7 derece olarak ölçülürken soğuk hava etkili oluyor.

Haftanın ilk iş gününde (PAZARTESİ) sabah saatlerinde sıcaklığı 3 derece seviyelerinde seyrediyor. Gün içerisinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte termometreler 12 derece seviyelerinde ölçülüyor.

Haftanın ikinci iş gününde ise (SALI) sabah saatlerinde 2 derece olarak ölçülürken gün içerisinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte 19 derece seviyelerinde ölçülecek.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (17 KASIM 2023)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ