Meteoroloji’nin Bursa için hazırladığı 5 günlük yeni tahmin raporuna göre Bursa genelinde bugün için sıcaklık, yarından itibaren ise kuvvetli yağış uyarıları geldi. İşte detaylar…

Haftanın son iş gününe 8 derecelik bir sıcaklıkla başlayan Bursa genelinde sabah saatlerinde parçalı bulutlu gökyüzüyle birlikte gün doğumu yaşandı.

Öğle saatlerine doğru da parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı 10 derece seviyelerinde seyrediyor.

Öğle saatlerinde şehir genelinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı 16 derece seviyelerinde ölçülüyor. 

Öğle saatleri sonrası 19 derece seviyelerinde ölçülen termometrelerin yanı sıra paçalı bulutlu ve güneşli gökyüzü yüzünü göstermeye devam ediyor.

Akşam saatlerine doğru termometreler 15 derece olarak ölçülürken parçalı bulutlu gökyüzüyle birlikte gün batımı yaşanıyor. Akşam saatlerinde de parçalı bulutlu gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı 14 derece seviyelerinde ölçülüyor. Gece saatlerinde de parçalı bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 12 derece seviyelerinde.

Eğitim İş Bursa şubesinden uyarı! Eğitim İş Bursa şubesinden uyarı!

KUVVETLİ SAĞANAK YAĞIŞ GELİYOR

Meteoroloji’nin 5 günlük hava tahmin raporuna göre Bursa’da yarından itibaren etkili olmaya başlayan yağışın kuvvetini artırarak devam etmesi bekleniyor.

Hafta sonunun ilk gününde (YARIN) sabah saatlerinde hava sıcaklığı 10 derece seviyelerinde seyrediyor. Gün içerisinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte sağanak yağış geçişler etkili olurken, termometreler 26 derece seviyelerine kadar tırmanıyor.

Hafta sonunun son gününde ise (PAZAR) sabah saatlerinde sıcaklığı 13 derece seviyelerinde seyrediyor. Gün içerisinde kuvvetli sağanak yağış yer yer yüzünü gösterirken, çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 22 derece seviyelerinde ölçülüyor.

Yeni haftanın ilk iş gününde ise (PAZARTESİ) sabah saatlerinde 9 derece olarak ölçülürken gün içerisinde termometreler yağış geçişleri ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte 18 derece seviyelerinde ölçülecek.

Yeni haftanın ikinci iş gününde (SALI) sabah saatlerinde 10 derece olarak ölçülürken yer yer etkili olan sağanak yağış geçişleri ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler en yüksek 20 dereceyi gösterecek.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (10 KASIM 2023)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ