Bursa’da hava durumu nasıl? Meteoroloji Bursa için 13 Kasım 2023 Pazartesi günü hava tahmin raporunu yayınladı. Şehir genelinde gün boyu etkili olan sağanak yağış öğle saatlerinde kuvvetli olmaya başlarken en yüksek sıcaklık ise 19 derece seviyelerinde seyrediyor. Öte yandan yarın yağışın sona ermesiyle düşüşe geçen sıcaklık yarından itibaren yeniden birkaç derecelik yükseliş gösterirken meteorolojiden haftalık uyarı geldi. İşte Bursa için 5 günlük hava durumu detayları…

Yeni haftanın ilk iş gününe 12 derecelik bir sıcaklıkla başlayan Bursa genelinde sabah saatlerinde sağanak yağış ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte gün doğumu yaşandı.

Öğle saatlerine doğru da yağış geçişleri devam ederken çok bulutlu gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı 12 derece seviyelerinde seyrediyor.

Öğle saatlerinde şehir genelinde kuvvetli sağanak yağış etkili olmaya başlarken hava sıcaklığı 15 derece seviyelerinde ölçülüyor. 

Öğle saatleri sonrası 19 derece seviyelerinde ölçülen termometrelerin yanı sıra kuvvetli sağanak yağış etkili olmaya devam ediyor.

Eğitim İş Bursa şubesinden uyarı! Eğitim İş Bursa şubesinden uyarı!

Akşam saatlerine doğru termometreler 17 derece olarak ölçülürken kuvvetli sağanak yağış geçişleri ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte gün batımı yaşanıyor. Akşam saatlerinde de yağış geçişleri sürerken çok bulutlu gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı 15 derece seviyelerinde ölçülüyor. Gece saatlerinde de yağış geçişleri devam ederken, çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 13 derece seviyelerinde.

YENİ HAFTA AÇIKLAMASI GELDİ

Meteoroloji’nin 5 günlük hava tahmin raporuna göre Bursa’da hafta sonu kuvvetli lodosla birlikte gökgürültülü sağanak yağış geçişleri etkili olurken, yeni hafta için de uyarılar geldi.

Yeni haftanın ikinci iş gününde (YARIN) sabah saatlerinde hava sıcaklığı 9 derece seviyelerinde seyrediyor. Gün içerisinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte 20 derece seviyelerine kadar tırmanıyor.

Yeni haftanın üçüncü iş gününde (ÇARŞAMBA) sabah saatlerinde 10 derece olarak ölçülürken gün içerisinde termometreler çok bulutlu gökyüzüyle birlikte 24 derece seviyelerinde ölçülecek.

Yeni haftanın dördüncü iş gününde (PERŞEMBE) sabah saatlerinde 11 derece olarak ölçülürken sağanak yağışlı ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler en yüksek 17 dereceyi gösterecek.

Haftanın son iş gününde ise (CUMA) sabah saatlerinde sıcaklığı 5 derece seviyelerinde seyrediyor. Gün içerisinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte termometreler 18 derece seviyelerinde ölçülüyor.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (13 KASIM 2023)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ