Bursa’da hava durumu nasıl? Meteoroloji Bursa için 2 Kasım 2023 Perşembe günü hava tahmin raporunu yayınladı. Şehir geneli puslu ve çok bulutlu bir sabahla aydınlatırken, öğle saatleri sonrası işaret edilerek gökgürültülü kuvvetli sağanak yağış uyarısı yapıldı. Öte yandan yağış gece saatlerinden itibaren etkisini kaybederken pazar günü yeniden yüzünü gösterecek. İşte Bursa için 5 günlük hava durumu detayları…

Haftanın dördüncü iş gününe 13 derecelik bir sıcaklıkla başlayan Bursa genelinde sabah saatlerinde puslu ve parçalı bulutlu gökyüzüyle birlikte gün doğumu yaşandı.

Öğle saatlerine doğru da puslu ve  parçalı bulutlu gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı 14 derece seviyelerinde seyrediyor.

Öğle saatlerinde şehir genelinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte hava sıcaklığı 18 derece seviyelerinde ölçülüyor. 

Öğle saatleri sonrası 19 derece seviyelerinde ölçülen termometrelerin yanı sıra gökgürültülü sağanak yağış şehir genelinde yüzünü göstermeye başlıyor.

Akşam saatlerine doğru termometreler 21 derece olarak ölçülürken kuvvetli gökgürültülü yağışla birlikte gün batımı yaşanıyor. Akşam saatlerinde kuvvetli yağış geçişleri devam ederken hava sıcaklığı 16 derece seviyelerinde ölçülüyor. Gece saatlerinde de gökgürültülü sağanakla birlikte termometreler 16 derece seviyelerinde.

PAZARA KADAR YAĞIŞ YOK, SICAKLIK YÜKSELİŞTE

Meteoroloji’nin 5 günlük hava tahmin raporuna göre Bursa’da etkili olan sağanak yağış gece saatlerinde sona ererken, termometreler yeniden yükselişe geçiyor ve pazar günü için yeniden yağış uyarısı yapılıyor.

Haftanın son iş gününde (YARIN) sabah saatlerinde hava sıcaklığı 12 derece seviyelerinde seyrediyor. Gün içerisinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte termometreler 28 derece seviyelerine kadar tırmanıyor.

Hafta sonunun ilk gününde (CUMARTESİ) sabah saatlerinde sıcaklığı 15 derece seviyelerinde seyrediyor. Gün içerisinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte termometreler 32 derece seviyelerinde ölçülüyor.

Hafta sonunun son gününde ise (PAZAR) sabah saatlerinde 15 derece olarak ölçülürken gün içerisinde sağanak yağış geçişleri ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 27 derecelere kadar gerileyecek.

Yeni haftanın ilk gününde (PAZARTESİ) sabah saatlerinde 12 derece olarak ölçülürken çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler en yüksek 27 dereceyi gösterecek.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (2 KASIM 2023)

Büyükşehir istihdama odaklandı Büyükşehir istihdama odaklandı

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ