Meteoroloji, Bursa için pus uyarısında bulundu. İşte detaylar…

Hafta sonunun ilk gününe 13 derecelik sıcaklıkla başlayan Bursa genelinde sabah saatlerinde yer yer sis ve pus hadisesi beklendiğinden olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmasını istendi.

Öğle saatlerine doğru yavaş yavaş etkisini kaybeden pus yerini parçalı bulutlu bir havaya bırakacak.

Öğle saatlerinde Bursa genelinde termometreler en yüksek 20 derece olarak ölçülüyor.

Öğle saatleri sonrası Bursa’da çok bulutlu gökyüzü hakim olmaya devam ederken hava sıcaklığı 22 derece bandına kadar yükseliyor.

Akşam saatlerine doğru düşüşe geçen termometreler 19 dereceyi gösterirken çok bulutlu gökyüzüyle birlikte gün batımı yaşanıyor.

 Akşam saatlerinde hava sıcaklığı 16 derece seviyelerinde. Gece saatlerinde de çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler 15 derece seviyelerine geriliyor.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (17 ARALIK 2022)

YAĞIŞ VE DONDURUCU SOĞUKLAR

Akşener’den Sinan Ateş’in ailesine ziyaret! Akşener’den Sinan Ateş’in ailesine ziyaret!

Meteorolojinin 5 günlük hava tahmin raporlarına göre; şehir genelinde bugün çok bulutlu bir gökyüzünün etkili olması beklenirken pazar günü için ise hafif yağış geçişleri görüleceği tahmin ediliyor. Yeni haftada ise sıcaklıklar sert düşerek Bursa'yı donduracak. İşte ayrıntılar...

Haftanın son gününde (PAZAR) sabah saatlerinde hava sıcaklığı 13 derece olarak ölçülüyor. Gün içerisinde yer yer çok bulutlu gökyüzüyle birlikte hafif sağanak yağış geçişleri etkili oluyor ve termometreler en yüksek 21 derece seviyelerinde olacak.

Yeni haftanın ilk gününde ise (PAZARTESİ) hava sıcaklığında sert düşüş yaşanırken sabah saatlerinde termometreler 5 dereceyi gösteriyor. Gün içerisinde çok bulutlu gökyüzü ve hafif yağış geçişleri ile birlikte hava sıcaklığı 9 derecelere kadar geriliyor.

Yeni haftanın ikinci iş gününde (SALI) şehir genelinde sabah termometreler 0 derece seviyelerine kadar geriliyor. Gün içerisinde ise çok bulutlu gökyüzüyle birlikte en yüksek hava sıcaklığı 9 derece seviyelerinde.

Haftanın üçüncü iş gününde (ÇARŞAMBA) sabah saatlerinde hava sıcaklığı -1 derece olarak ölçülüyor. Gün içerisinde yer yer çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler en yüksek 12 derece seviyelerinde olacak.

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ